Seeniormehed tegid sporti

TERVES KEHAS TERVE VAIM: Ketasgolfi rajal ootavad oma järjekorda (vasakult) Tiit Jaansalu, Janno Holsting, Jossif Tšedreki, Lembit Reek, Jaanus Mihkelson, Kalev Lind, Rein Jakobson, Ants Kangur, Helmut Sääsk, Heigo Kips ja Viktor Sarapuu. MAANUS MASING

TERVES KEHAS TERVE VAIM: Ketasgolfi rajal ootavad oma järjekorda (vasakult) Tiit Jaansalu, Janno Holsting, Jossif Tšedreki, Lembit Reek, Jaanus Mihkelson, Kalev Lind, Rein Jakobson, Ants Kangur, Helmut Sääsk, Heigo Kips ja Viktor Sarapuu.
MAANUS MASING

Reedel kogunesid seeniorklubi mehed Suure Tõllu mänguväljakule, et natuke kehakultuuriga tegelda ja spordijuttu ajada.

“See on meie klubi spordidirektori Heigo Kipsi idee,” andis klubi juhatuse liige Viktor Sarapuu teada.

Praegugi aktiivselt tervise­spordiga tegelev, aastakümneid judotreenerina töötanud Kips demonstreeris eakaaslastele, kuidas ketasgolfi ketast lennutada. Paljud hoidsid seda vahendit esimest korda käes. Vaatamata sellele tulid kõigil visked enam-vähem normaalselt välja.

Peaaegu kõik klubi liikmed on noorelt üht või teist spordiala harrastanud. Viktor Sarapuu on häid tulemusi saavutanud maletajana.

“Mina mängisin kõvasti võrkpalli ja tegelesin kergejõustikuga. Nüüd teeb vanamees natuke kepikõndi ja käib õngelatiga kalal,” rääkis Rein Jakobson.

Klubi juhatuse liige Helmut Sääsk väitis, et praegu on ta väga kõva tugitoolisportlane, kuid noorena mängis võrkpalli. Sellele alale elab ta ka praegu kõige rohkem kaasa.

Endine ehitusettevõtja Lembit Reek alustas maadlus­treeninguid Kuressaares põhikoolis. Jätkates õpinguid Tallinnas, sattus ta eksmaailmameistri August Englase käe alla. Eesti meistrivõistlustel on Lembit tulnud oma kaalukategoorias üheksandale kohale.

Klubi juhatuse liige Ants Kangur on harrastanud jalgrattasporti, suusatamist ja tegelenud laskespordiga. “Täna saame üheskoos natuke liigutada. See on meie eas meeste jaoks väga vajalik. Kuna juba koos oleme, siis seame atra edasiseks tegevuseks. Plaanis on kohtuda Hiiumaa seeniormeestega. Nad tulevad septembris meile külla,” andis Kangur teada.

Ühises lõunalauas õnnitleti neid, kes selles kvartalis aasta vanemaks saanud. Sünnipäevalapsed läksid koju lilledega.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 573 korda, sh täna 1)