Pärlid treenivad uuel vaibal

Kuressaare kaasava eelarve hääletuse võitis tänavu ettepanek “Väikesed võimlejad võimlevad vaibal”, millega saadi toetust uue vaiba ostmiseks. Nüüdseks on vaip käes ning väikesed võimlejad saavadki uue katte peal treenimist alustada.

Maikuus lõpule jõudnud hääletuse käigus kogus ettepanek 351 häält ning kerkis sellega esikohale. Soovitud summaks oli 5655 eurot, mille eest sooviti soetada võimlejatele kaua aega unistuseks olnud päris oma vaip. Seni kasutas võimlemisklubi “Pärl” esinemistel renditud vaipa, mis polnud väidetavalt ikka päris see, mida vaja.

Vajaliku vaiba kohalesaabumine olenes tarnijast ning loodeti väga, et see suvelaagriks kohale jõuaks. Nüüd kinnitas Kadri Rõõm,  et vaip ongi kohale jõudnud ning eile tehti Aste koolimajas toimuvas võimlemislaagris vaibal ka esimesed trennid.

“Vaip on meil tõepoolest käes ja me oleme väga õnnelikud. Tegemist on suure -14×14 meetrit- vaibaga ning väikesed võimlejad ootavad juba ärevusega, millal saab sellel trenni teha,” sõnas Rõõm. Praegu on vaip viidud Aste koolimajja, sest seal toimub suvelaager. Kuhu see aga püsivalt maha pannakse, selgub sügisel.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 392 korda, sh täna 1)