Horoskoop

JÄÄR
Kaldud täna olema tavalisest reserveeritum ning seetõttu on inimestel sinuga raskem suhelda. Hea päev õppimiseks ja vaimseteks asjadeks.
SÕNN
Peaksid olema täna ettevaatlik inimestega, kes sinuga konkureerivad. Võimalik, et keegi püüab ebaausal teel välja uurida sinu kavatsusi ja plaane.
KAKSIKUD
Tunned nüüd vajadust ennast liigutada ja teha midagi füüsilist. Sinu energia lausa otsib väljundit, ära hoia ennast tagasi. Tee sporti!
VÄHK
Aktiviseerub tahtejõud ja otsustusvõime. Oled võimeline saavutama liidri positsiooni, tehes oma elus globaalseid muudatusi. Väldi ekstreemsust
LÕVI
Oled täna julgem ja lõbusam kui tavaliselt. Samas liiga ülemeeliku meeleoluga võid kaotada vägagi palju. Püüa hoida tasakaalukamat meeleolu.
NEITSI
Võta vastu kõik huvitavad ja vähegi reaalsed pakkumised, pane ennast proovile ja ole julge. Samas väldi raha asjatut tuulde loopimist.
KAALUD
Ettearvamatute meeleoludega päev. Kaldud täna äärmuslikesse tujudesse ning oled kergesti haavatav. Hea päev külastada vanavanemaid.
SKORPION
Võimalik, et tunned ennast täna teistest peajagu üle olevat, kuid samas võiksid siiski suhtuda ka neisse austusega. Jaga oma teadmisi.
AMBUR
Ole täna valmis selleks, et sinu päevaplaan pööratakse totaalselt pea peale. See võib olla väline sekkumine, kuid sama hästi ka sinu enda põhjustatud.
KALJUKITS
Sulle on eriti oluline tunda ennast energilise ja sõltumatuna. Tänased seisud aitavad paremini eneseväljenduse võimet tugevdada ja ideid laiendada.
VEEVALAJA
Võimalik, et sul tuleb täna tegemist teha inimestega, kes püüavad midagi varjata või lihtsalt salatsevad teie õrritamiseks. Väldi ülereageerimist.
KALAD
Kipud täna ennast alla suruma ja enesele valetama oma tunnete kohta. Võimalik, et tunned täiesti asjatult häbi. Leia võimalus lõõgastumiseks.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 70 korda, sh täna 1)