FC Kuressaare Viimsi JK vastu külalislahkust ei ilmutanud

LÖÖGIHOOS: Sander Laht skoorimas. Foto: ALVER KIVI

LÖÖGIHOOS: Sander Laht skoorimas.
Foto: ALVER KIVI

Avavilest mänguohjad enda kätte haaranud FC Kuressaare hoidis initsiatiivi läbi kogu kohtumise, ründas mitmekülgselt, lõi kuus vastuseta väravat ja kordagi ei tekkinud kahtlust, kes on mängu valitseja.

„Polnud kahtlust, kes kohtumise võidab,“ tunnistas FC Kuressaare peatreeneri kohusetäitja Sander Viira, lisades, et vastane polnud ka kõige tugevam. „Nad olid poole tunniga üsna väsinud, kogu kohtumise ajal oli meil palju võimalusi, aga suurim probleem oligi realiseerimine ja just esimesel poolajal.“

Kuressaare linnastaadionil mängitud Eesti meeste jalgpallimeistrivõistluste esiliiga B kohtumises haarasid väljakuperemehed kohe initsiatiivi, vastast hakati kõrgelt pressima ja kiirelt tekkisid ka võimalused. Neist parim oli Sander Lahel, kelle kauglöögist raksatas pall väravalatis.

Esimese väravani jõudsid Kuressaare mehed 31. minutil, kui vasakult äärelt sai läbi Mikk Rajaver, kes tsenderdas värava ette, kus Maarek Suursaar mänguvahendi väravasse koksas. See jäi ka esimese poolaja ainukeseks tabamuseks.

Teisel poolajal mängupilt ei muutunud, ülekaal oli saarlastel ning see tõi ka tulemuse ja väravaid igale maitsele. Kübaratrikiga sai hakkama Sander Laht, ühe tabamuse lisasid Maarek Suursaar ja Mikk Rajaver.

„Mäng oli päris okei, aga igas elemendis annab juurde panna,“ tõdes Sander Viira. „Me mängisime sisuliselt nelja ründajaga ja väravaid pidi tulema. Samas andis see neile kontrateks ka võimaluse, sest taga oli kolm kaitsjat ja esimesel poolajal olid nad ohtlikud ka.“

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 124 korda, sh täna 1)