Horoskoop

JÄÄR
Töökohal säilib rahu ja heaolu, tekib võimalus rakendada oma teoreetilisi teadmisi praktiliselt. Soodne päev kogemuste omandamiseks.
SÕNN
Täna oleks soovitav üle vaadata oma suhted teistega. Võimalik, et tunned ängistust ja pitsitust hinges. Püüa segased asjad selgeks rääkida.
KAKSIKUD
Oled tavalisest avatum kõikvõimalike inimsuhete arendamise suhtes. Proovid minna sügavuti ja mõistad oma kaaslast juba poolelt sõnalt.
VÄHK
On aeg lõbutseda ja mitte keegi teine ei naudi seda nagu sina. Ole valmis pidutsemiseks, suhtlemiseks ja sugulashingedega kohtumiseks.
LÕVI
Tõenäoliselt langeb sulle täna suurem koormus kui tavaliselt. Võimalik, et keegi veeretab oma kohustusi sinu kaela. Ära lase ennast ära kasutada.
NEITSI
Paned täna tavalisest rohkem energiat plaanide tegemisele ning sisemisele eneseületamisele. Suudad oma emotsioone teiste eest varjata.
KAALUD
Tänased planeediseisud annavad sulle jõudu elueesmärkide äratundmiseks ja nendeni jõudmiseks. Suureneb domineerimisvajadus. Hea aeg lepingute sõlmimiseks.
SKORPION
Täna oleks soovitav panna suurem rõhk grupitööle. Usalda ka teiste inimeste arvamusi ning ideid. Tõenäoliselt saavutad häid tulemusi.
AMBUR
Sotsiaalne aktiivsus, lävivus ja lepingute sõlmimise võimalus. Partnerlussuhtes võib ilmneda soov oma kaaslast maha suruda ning kamandada.
KALJUKITS
Kipud täna minevikus liigselt kinni olema ja see segab sul tajuda hetkeseisu. Päev pole sobilik ametlikeks jutuajamisteks ja finantstehinguteks.
VEEVALAJA
Sinu läbinägemisvõime jahmatab täna ka sind. Võimalik, et avastad enda jaoks midagi eriti salajast ja müstilist, ent samas ka arendavat.
KALAD
Nüüd on sulle soodne aeg, mil saad vastavalt oma teenetele ka väärilise tähelepanu ning heakskiidu. See annab sulle entusiasmi veelgi juurde.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 78 korda, sh täna 1)