Filmimehed otsivad kaamera ette küpses eas daame (4)

Augusti alguses toimuvad Saaremaal Sulev Keeduse uue mängufilmi “Vari” võtted, kuhu otsitakse veel eakamaid prouasid suulise osata rollidesse.

F-Seitse OÜ tootmisjuht Hiie Flussi sõnul on teiste rollide etendamiseks laekunud piisavalt sooviavaldusi, mille hulgast lõplik valik teha. Siiski näib, et küpses eas saarlannad on olnud tagasihoidlikud, kuna just sellistest osatäitjatest jääb hetkel  puudu.

Flussi hinnangul on muu filmivõtetesse seonduv liikunud siiani plaanipäraselt. Endiselt on siiski lahtine Saaremaal filmitava rannastseeni täpne toimumispaik. Sõelal on Undva ja Ninase – kõik sõltub F-Seitse OÜ tootmisjuhi sõnul sellest, millised tingimused valitsevad randades augusti alguses, sest filmimine on kavandatud 4.-10. augustile. Loodus on teadupoolest ettearvamatu, mistõttu on mõistlik hoida tules mitut rauda. Lisaks nimetatud paikadele on kavandatud võtted ka Kaarma kirikus ja Kaugatomal.

“Vari” on filmilavastaja Sulev Keeduse triloogia “Mehetapja. Süütu. Vari” viimane osa, mis on plaanis välja anda järgmisel aastal. Kui mõnel särtsakal saarlannal tekkis huvi filmis kaasa lüüa, on ankeedid oodatud Hiie Flussi meilile hiie145@gmail.com.1

Mai Raet

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 1 076 korda, sh täna 1)