Rasmus Uustulnd ammutas Kuldar Sikult kogemusi

Lääne-Eesti rallil sõitis Rasmus Uustulndi kaardilugejana Kuldar Sikk, kelle kaasategemine jääb siiski ühekordseks projektiks, kuid kas see jääb ka ainsaks korraks, ei oska noor rallipiloot veel öelda.

“Võimalusel tahaksin kindlasti Kuldariga veel koostööd teha, kuna tema käest on õppida väga palju,” lausus ta, lisades, et sellisele võimalusele reageeris ta loomulikult rõõmuga.

“See oli siiski üsna harukordne võimalus sõita koos mehega, kes on MM-karussellis aastaid tiirelnud. Eks väike aukartus ikka vahest oli, kuid olen Kuldariga varemgi juttu puhunud, seega nii hull see asi nüüd ka polnud.”

Rasmus Uustulndi sõnul tõi Kuldar Sikk tema sõidus esile väga palju detaile, mis ta valesti teeb, mida võiks paremini teha ning veel hulga uusi asju, mida ta varem üldse teinud pole.

“Lähemalt ei tahaks nendest aga rääkida, kuna konkurendid ilmselt jälgivad ka ajakirjandust,” märkis Rasmus Uustulnd. “Kindlasti on Imrele (Kuusk) siit väga palju asju edasi anda. Eks me peame maha istuma ja kõik asjad läbi arutama. Ausalt öeldes ei ole isegi veel jõudnud kõike seda tarkust läbi seedida. Tuleb vaikselt pihta hakata ning mõelda, kuidas kogu saadud teooriat praktikasse panna.”

Rasmus Uustulnd lisas, et sportlik resultaat oli kahjuks alla igasugust arvestust, kuid ralli lõpuks hakkas juba õige fiiling tagasi tulema.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 172 korda, sh täna 1)