Horoskoop

JÄÄR
Pettuse ja petturite päev. Kui võimalik, vii oma suhted ja kontaktid miinimumini. Ilma erilise vajaduseta ei ole soovitatav isegi telefoni kasutada.
SÕNN
Suurenenud vajadus turvatunde järele. Tähtsale kohale tõuseb kodu ja kõik sellega seonduv. Kipud muutuma veidi liiga emotsionaalseks.
KAKSIKUD
Täna on ideaalne päev alustada uute harrastustega või minna mõnda huvitavasse trenni. Suureneb huvi alternatiivmeditsiini vastu.
VÄHK
Tänased planeediseisud toovad sulle tõenäoliselt väga palju uusi võimalusi, uusi suhteid ja lennukaid ideid. Hea päev reisimiseks ja uuendusteks.
LÕVI
Suurepärane päev seada korda asju, mida oled edasi lükanud. Samuti soodne aeg klaarida sassis suhteid. Ebasoodne päev pidutsemiseks.
NEITSI
Nüüd võivad esile kerkida lahendamata teemad, millest oled seni püüdnud kõrvale hiilida. Täna ongi hea aeg poolikuid asju lõpetada.
KAALUD
Aktiviseeruvad suhted, mis seotud romantika ja samas salapäraga. Sinu intuitsioon on tugevam kui tavaliselt. Suureneb huvi müstika vastu.
SKORPION
Sinu kavatsused ja plaanid on suunatud materiaalse heaolu parandamisele. Otsid mugavust ja turvalisust. Soodne päev olla kodus koos perega.
AMBUR
Tänasel päeval peaksid end kokku võtma ja rõõmu tundma ka pisikestest asjadest. Ole dünaamilisem ja keskendu pigem headele asjadele.
KALJUKITS
Täna võib juhtuda, et sind süüdistatakse milleski sellises, milles sa tegelikult süüdi pole. Võta asja rahulikult ja suhtle inimestega avameelselt.
VEEVALAJA
Kaldud täna võtma kõike väga pealiskaudselt ja hooletult. Sul puudub asjade seisust tervikpilt. Pööra siiski tähelepanu detailide viimistlemisele.
KALAD
Suudad end nüüd kaine ja loogilise mõistuse abil rohkem ületada kui tavaliselt. Täna sujuvad eelkõige need ettevõtmised, kus vajad ratsionaalsust.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 71 korda, sh täna 1)