Horoskoop

JÄÄR
Suudad nüüd lähedaste meeleolusid paremini tunnetada kui tavaliselt. Oled mõistev ja püüad teiste jaoks midagi ära teha. Hea päev läbirääkimisteks.
SÕNN
Sobiv päev teha oma elus uuendusi. Oled praktiliselt meelestatud ja suudad hinnata olukorda sellisena, nagu see on. Võimalikud uued kontaktid.
KAKSIKUD
Täna võivad sind kimbutada tervisehäired. Püüa vältida stressi. Hea päev dieediga alustamiseks ja elukommete parandamiseks.
VÄHK
Su elus lahvatab tõeline kirgede möll. Otsid võimalust kellegagi lähedaseks saada, samas vajad, et sind tõesti mõistetaks. Vastasel juhul võid tõeliselt vihaseks saada.
LÕVI
Võimalik, et oled täna veidi hajevil ega suuda otsuseid langetada. Ootad, et teised otsustaksid sinu eest. Püüa end rohkem usaldada.
NEITSI
Tunned täna arvatavasti soovi üksi olla. Väldid suhtlust, mis nõuab sinult aktiivset osavõttu. Püüa luua enda ümber turvaline keskkond.
KAALUD
Võid täna kergesti vastuollu minna sinust kõrgemal positsioonil olevate inimestega. Ütled keerutamata oma arvamuse sirgelt ja otse välja.
SKORPION
Tänased planeediseisud muudavad sind tavalisest rahulikumaks ja enesekindlamaks. Suudad hakkama saada kõigi võetud kohustustega.
AMBUR
Väldi täna rutakaid otsuseid. Võimalusel lükka otsustamine pigem edasi ja lõpeta parem poolelijäänud töid. Hea aeg koduseks toimetamiseks.
KALJUKITS
Võimalik, et sul tuleb täna tegemist salakavalate inimestega, kes püüavad sind oma tahte järgi tegutsema panna, ilma et midagi vastu pakuksid.
VEEVALAJA
Kui sa suudad tänasest päevast probleemideta läbi minna, siis saad sa hakkama kõigega ning oled võimeline raskeid situatsioone suhteliselt kergesti lahendama.
KALAD
Kipud täna tegelema asjadega mitte tähtsuse järjekorras, vaid pigem selle järgi, mis sulle enam meeldib. Samas võid mõne antud lubaduse sootuks unustada.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 68 korda, sh täna 1)