Esoteerika butiigi edukus kajastub müüginumbrites (12)

BUTIIGI PERENAINE TENE: Esoteerika butiigi edu võtmeks on inimesed ise – poe majandustegevus on täpselt nii edukas, kui vajalikuks inimesed poe olemasolu peavad. LA TENE BUTIIK ERAKOGU

BUTIIGI PERENAINE TENE: Esoteerika butiigi edu võtmeks on inimesed ise – poe majandustegevus on täpselt nii edukas, kui vajalikuks inimesed poe olemasolu peavad.
LA TENE BUTIIK ERAKOGU

Tunamullu Kuressaare vanalinnas uksed avanud esoteerika butiik La Tene leiab üha enam poolehoidjaid. Butiigi üliheast käekäigust räägivad ka majanduslikud näitajad.

Tänavu kevadel kaitses Saaremaa ühisgümnaasiumi (SÜG) õpilane Brenda Parbus abiturientide seas tehtud uurimistööd “Kokkupuuted ja uskumused selgeltnägemisse kui võimesse”. Autor intervjueeris peale õpilaste ka Eestis tegutsevaid selgeltnägijaid, teiste seas Kuressaares tuntud selgeltnägijat, esoteerika butiigi La Tene perenaist Tene Laulu.

Vestlusest selgus, et viimase aasta jooksul on Tene teenuste kasutajate hulk kasvanud, seda eriti noorte hulgas. Noored pöörduvad Tene poole peamiselt armuasjade lahendamiseks või et lasta endale tulevikku ennustada. On ka neid, kes lähevad seansile puhtalt uudishimust.

Värske majandusaasta aruande kohaselt on ettevõtte Must Kass OÜ veidi enam kui 10 000-eurone kasum kasvanud aastaga ligi 73 000-euroseks. Samal ajal kasvas ka käive – kui 2014. aastal oli käive ca 37 000 eurot, siis mullu oli see üle 213 000 euro.

Butiigi kontseptsioon on lihtne ja puhas: anda nõu kristallide ja taimede väe, alternatiivmeditsiini ja tervisliku eluviisi osas. Samuti jagada teadmisi feng shuist, sellest, kuidas teha kristallide abil astroloogilisi rituaale ning kuis mõjutavad kristallid näiteks taimi ja need omakorda inimesi.

Esoteerika butiik La Tene avati 2014. aastal poolvääriskivide ja nendest valmistatud ehete müügiks. Esimese majandusaasta lõpuks oli kauplusel üle 80 m2 müügipinda, millele lisaks kasutati samas mahus abipinda – see oli e-butiigi haldamiseks ja omatoodete valmistamiseks.

Eelmiseks aastaks seatud eesmärgid said ettevõttel täidetud: laiendati müügipinda, käivitati hästi vastuvõetud e-butiik, suurendati omatoodete osakaalu ja võeti tööle lisatööjõudu. Musta Kassi üks tänavustest eesmärkidest oli laiendada müügisaali veelgi ja suurendada tootevalikut. Eeloleval pühapäeval ongi butiik laiendatud kujul taas uksi avamas.

Saarte Hääl uuris kaupluse edasiste plaanide kohta butiigipidajatelt Tene Laulult ja Tomas Süllalt. Lehele antud kommentaaris tõdeb butiigipere, et poe majandustegevus saab minna ainult nii hästi, kui vajalikuks nende tegevust peavad inimesed, kes on neid leidnud. “Tänud neile kõigile, sest siit saame ka meie energiat butiiki aina edasi arendada ja võimalusi laiendada,” kinnitasid nad.

Nende sõnutsi sai kõik alguse sellest, et Tenel oli soov inimesi aidata ja eelkõige pakkuda neile võimalust leida iseendas vägi, mis on igas inimeses olemas. “Leidsime, et läbi kristallimaailma müstilisuse ja sinna talletunud energia on kõige lihtsam inimesi välja tuua neisse kogunenud rusuvast rutiinist ja väljakujunenud mõttemaailmast, mis suruvad maha meis oleva armastuse, iseseisvuse, loovuse ja selguse.”

Butiigipere soovib anda inimestele võimaluse endaga tegeledes näha ja suhtuda endasse ja ümbritsevasse avatumalt, andes sellega võimaluse teistele samaga vastata. Nad usuvad, et butiigi tegevus on toonud ühiskonda headust, mõistvamat suhtumist, üksteise mõistmist ja palju muud head.

“Kuna oleme lasknud inimestel ise jõuda kristallideni, ilma seda tegevust avalikult propageerimata, siis näeme, kui vajalik ja tähtis on inimeste jaoks see, mida teeme.”

See annab jõudu edasi liikuda ja leida uusi võimalusi, kuidas suurt kristallide valikut ja väge inimestele lähemale tuua. “Hea näide on lisaks butiigile ka meie e-pood, mis ei ole lihtsalt pood, vaid koht, kust inimesed saavad infot ja lihtsalt lugemist.”

Tene Laul ja Tomas Süld tänavad kõiki, kes nendeni on jõudnud, heasoovlikkuse eest ja püüavad anda ka edaspidi butiigi juba kaheksaliikmelise meeskonnaga soovijatele parimat tuge ja abi.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 3 540 korda, sh täna 1)