Horoskoop

JÄÄR
Suhted on nüüd eriti emotsionaalsed. Soodne aeg oma ideede väljapakkumiseks ja teostamiseks. Võimalik, et pead võtma majanduslikke riske.
SÕNN
Täna kerkivad päevakorda sinu lähedastega seotud probleemid. Võimalik, et sinult palutakse nii materiaalset kui ka vaimset toetust.
KAKSIKUD
Hea päev aja jooksul tekkinud pingete ja arusaamatuste lahendamiseks. Sinu poole võidakse täna pöörduda väga isiklike teemadega.
VÄHK
Mõjud nüüd autoriteetse ja usaldusväärsena. Hea päev jagada oma ideid ja mõtteid kaaslastega. Võimalik, et sinu poole pöördutakse abipalvega.
LÕVI
Soovitatav oleks end nüüd kokku võtta ja üht-teist vajalikku ära teha ja poolikud tööd lõpule viia. Ära end siiski tööga üleliia kurna, leia aega ka puhkamiseks.
NEITSI
Oled täna revolutsioonilises meeleolus ja hakkad alateadlikult lammutama neid struktuure, mis on oma aja ära elanud. Hea aeg muudatusteks.
KAALUD
Sinu eesmärgid annavad sulle uut jõudu ja innustust aktiivseks tegutsemiseks. Oled sihikindel ja vankumatu. Ettevaatust liikluses ja terariistadega!
SKORPION
Täna suureneb sinus vajadus kellegi läheduse ja armastuse järele. Kui pead mingil põhjusel üksi olema, kipud muutuma kurvameelseks.
AMBUR
Nüüd hakkab sinu jaoks tähtsat rolli mängima keegi vastassugupoole esindaja. Püüad võita tema tähelepanu ja imetlust. Kired löövad lõkkele.
KALJUKITS
Sind painab nüüd midagi, mis on juhtunud sinu minevikus. Võimalik, et kohtud mõne ammuse tuttava või lapsepõlvesõbraga.
VEEVALAJA
Kui peaksid täna vaidlusse sattuma, siis püüa oma põhimõtetele kindlaks jääda ja ära tagane ka juhul, kui see kellelegi ei meeldi.
KALAD
Oled täna kergesti ärrituv ja üliemotsionaalne. Võid eneselegi ootamatult oma pahameele täiesti süütu inimese peale välja valada.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 72 korda, sh täna 1)