Horoskoop

JÄÄR
Tunned soovi eksperimenteerida, kuid võib juhtuda, et sinu eksperimendid pole teistele meelepärased. Võid jõuda ettearvamatute tulemusteni.
SÕNN
Võid sattuda vaidlustesse ja arusaamatustesse. Püüad luua oma suhetes selgust, kuid kipud seda tegema mõnevõrra äärmuslikult.
KAKSIKUD
Oled reibas ja valmis tegutsema, unustades ettevaatlikkuse. Aktiviseeruvad sõprussuhted ja loovus. Ettevaatamatusest võib tulla probleeme.
VÄHK
 Päev täis kirgi ja romantikat! Kui sul on kellegi vastu salajased tunded, siis täna julged sa neid ka välja näidata. Vahest neile isegi vastatakse.
LÕVI
Tänu oma otsekohesusele suudad täna vabaneda inimestest, kellega sul pole huvitav või arendav suhelda. Väldid täna teadlikult mõttetut loba.
NEITSI
Ole valmis ootamatu kaaslase saabumiseks ja veendu, et sinu pesa on tema vastuvõtmiseks valmis. Tänane üllatusvisiit ei saakski olla enam rohkem üllatavam.
KAALUD
Sul võivad täna ilmneda ebatavalised omadused, suudad lahendada konflikte ja avalduvad ka varjatud teadmised. Hea aeg läbirääkimisteks.
SKORPION
Kui vähegi võimalik, siis lükka tähtsate otsuste, uute projektide ja muude elumuudatustega seotud asjad edasi. Oled liiga hajameelne.
AMBUR
Võimalik, et meenutad täna nostalgiliselt oma minevikku, lehitsedes mõnd vana pildialbumit. Hea päev koduste asjade kordaseadmiseks.
KALJUKITS
Sinu eneseväljendusoskus on täna parem kui tavaliselt. Sa ei häbene välja näidata oma tundeid ning  muutud vägagi emotsionaalseks.
VEEVALAJA
Sind köidab täna kõik, mis on uus ja veidi ekstreemne. Otsid seiklusi ja oled adrenaliinilaksu nimel valmis üsna palju riskima. Ettevaatust, traumade oht!
KALAD
Sind ei rahulda täna leiged tunded ja teeseldud lembus. Otsid suhetes absoluutset siirust ja andumust. Tähtsustad ka loomingulisust.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 50 korda, sh täna 1)