Horoskoop

JÄÄR
Kaldud kõike võtma väga isiklikult ja solvud ilma erilise põhjuseta. Rahune maha ja arvesta, et inimene, kes  vaielda julgeb, ei pruugi veel vaenlane olla.
SÕNN
Ootamatult kerkivad esile teemad, millest sa võib-olla meelsamini ei räägiks, kuid rääkimine aitab probleemidele lahendust leida.
KAKSIKUD
Kui sul siiani on õnnestunud olukorra peremees olla, siis nüüd kipub kõik käest libisema. Kui säilitad rahu, tuled olukorrast siiski auga välja.
VÄHK
 Täna võib sul tekkida raskusi lõõgastumisega. Püüad olla korralik ja kohusetundlik, kuid peaksid siiski üritama aega leida ka meelelahutuseks ja puhkamiseks.
LÕVI
Tunned end täna ahistatuna, kuna oled sõltuv oma kaaslastest. Võimalikud möödarääkimised ja üksteisele vastutöötamine. Õhus on pingeid.
NEITSI
Sul võib tekkida vajadus mõneks ajaks ära sõita, kuid see ei tähenda veel, et peaksid elukohta muutma ja tuttavatega suhted katkestama.
KAALUD
Oled täna oma kaaslaste suhtes domineeriv ja üritad iga hinna eest olukorra peremees olla. Püüa oma energiat rakendada füüsilises tegevuses.
SKORPION
Oled täna aktiivses ja ettevõtlikus meeleolus. Võimalik, et satud olukorda, kus pead olema juht ja otsustaja. Partnerluses kipud domineerima.
AMBUR
Soodne päev uute tutvuste loomiseks ja mineviku probleemide unustamiseks. Astu rõõmsalt vastu huvitavatele ideedele, mida sulle tutvustatakse.
KALJUKITS
Jagad kõigile oma armastust ja poolehoidu. Kuid sul on raske siduda end kindla partneriga ja kipud jääma oma suhetes pealiskaudseks.
VEEVALAJA
Nüüd on uue elujõu ja energia saamise aeg. Leia võimalus puhkamiseks ning meeldivateks ja inspireerivateks suheteks. Loominguline tõusuaeg.
KALAD
Kaldud täna unistama ja hajevil olema ning seetõttu peaksid olema ettevaatlik salateadustega. Hoidu alkoholist ja muudest mõnuainetest.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 128 korda, sh täna 1)