Horoskoop

JÄÄR
Vanad struktuurid haihtuvad ning uute moodustamine sõltub sinu aususest ja soovist muutustega kaasa minna. Püüa hinnata olukorda realistlikult.
SÕNN
Nüüd on sinu elus pigem sõpruse, kui armastuse aeg. Sinu seltskondlik meelestatus annab positiivseid impulsse. Soodne aeg reisimiseks.
KAKSIKUD
Peaksid praegu tähelepanu pöörama oma igapäevakohustustele. Unusta anarhistlikud meeleolud ja püüa leppida ka igavate asjadega.
VÄHK
Tunned täna ootamatut huvi vanade tuttavate vastu, kellega sul juba ammu ühist kokkupuutepunkti pole. Minevik tõuseb jõuliselt päevakorda.
LÕVI
Tänane päev toob huvitavat informatsiooni, kui oled aktiivne suhtleja. Hoia silmad-kõrvad lahti ja ole valmis rakendama uusi ideid.
NEITSI
Oled täna üsna pealetükkiv ja agressiivne. Seda viimast vaid sõnade tasandil, kuid sellegipoolest võid saavutada, et sind hakatakse vältima.
KAALUD
Edukas päev uuteks ettevõtmisteks nii argielus kui ka karjääri osas. Võimukandjate leebe suhtumine, preemiate saamise võimalus.
SKORPION
Oled täna erakordselt praktiline. Edukalt sujuvad kõikvõimalikud paberimajandusega seotud asjaajamised ja finantstehingud. Ole valmis riskima!
AMBUR
Esile kerkivad probleemid, mille sa oled juba ammu sahtli kaugemasse nurka peitnud. Kui midagi on lahendamata jäänud, tuleb see sul nüüd lahendada.
KALJUKITS
Oled täna üsna range ja jäik. Seltskonnas jääd väliselt küll tahaplaanile, kuid sisemiselt tunnetad, et oled teistest peajagu üle.
VEEVALAJA
Tunned täna, et sul on raske ennast väljendada ning sa pole kindel oma pädevuses. Usalda ennast rohkem ja tegele lihtsate ja meeldivate asjadega.
KALAD
Peaksid täna olema eriti ettevaatlik oma isikliku varaga. Oht kokku puutuda varastega või saada petta isikutelt, kellest sa seda iial ei ootaks.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 95 korda, sh täna 1)