Horoskoop

JÄÄR
Mõjud täna kuidagi kramplikuna. Kui püüadki olla seltskondlikum, kukub see ikkagi ebaloomulikult ja pingutatult välja. Parem jää tahaplaanile.
SÕNN
Sinu käitumine võib täna tahumatu ja resoluutne olla. Armuasjades tähtsustad seksi, aga mitte sügavaid tundeid. Oled füüsiliselt heas vormis.
KAKSIKUD
Täna kipuvad suhted endaga intriige kaasa tooma. Ole valmis katsumusteks ja sõnasõdadeks. Ära võta neid siiski väga südamesse!
VÄHK
Täna saadab sind edu sõpruses ja armastuses. Oled heatahtlikult meelestatud ja suudad ka pingelistes olukordades oma optimismi säilitada.
LÕVI
Tunned tõmmet kõige maalähedase ja naturaalse poole. Loodus pakub sulle loomingulist inspiratsiooni. Hea aeg kodu kaunistamiseks ja lastega suhtlemiseks.
NEITSI
Täna on sinu jaoks aktiivne päev. Teed kõike, mida ette võtad, suure kire ja põhjalikkusega. Püüad tungida sügavale ja otsid algseid põhjusi.
KAALUD
Kipud täna liiga palju lobisema. Püüa leida seltskond, kus saad end rahulikult välja elada. Ettevaatust dokumentide vormistamisel!
SKORPION
Kui tunned täna soovi muuta oma elu huvitavamaks ja mitmekülgsemaks, siis on nüüd selleks sobiv aeg. Vältida tuleks ekstreemsusi.
AMBUR
Suudad täna lisada oma eneseväljendusse sügavust ja salapära. Soodustatud on suhted, milles pead jätma kaaslastele hea ja meeldejääva mulje.
KALJUKITS
Tõenäoliselt tunnetad täna survet, mis sunnib sind aktiivsemalt tegutsema ja oma laiskusest üle olema. Sündmused arenevad väga kiiresti.
VEEVALAJA
Pakatad täna üllatuslikest ja originaalsetest ideedest. Samas suudad neid ka edukalt ellu viia. Ettevaatlik peaksid olema liikluses.
KALAD
Tänased planeediseisud annavad sulle hea füüsilise vastupidavuse ja suutmise oma mõtteid teistele väga oskuslikult edasi anda. Soodne päev läbirääkimisteks.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 83 korda, sh täna 1)