Marika Mägi Saaremaa tarbijate ühistu kaubandusjuhiks (5)

Marika Mägi vedada jääb kogu Coop Saaremaa kaubandus, teenindus ja turundus. TAMBET ALLIK

Marika Mägi vedada jääb kogu Coop Saaremaa kaubandus, teenindus ja turundus.
TAMBET ALLIK

Järgmisest nädalast alustab Saaremaa tarbijate ühistu kaubandusjuhina tööd Marika Mägi.

“Me saame pikaajalise kogemusega valdkonnajuhi,” ütles ühistu juhatuse liige Kalle Koov Saarte Häälele ja selgitas, et uue kaubandusjuhi vedada on kogu Coop Saaremaa kaubandus, teenindus ja turundus.

Marika Mägi töötas aastatel 2008–2012 Saaremaa kaubamajas ostujuhina ja pärast seda K-rauta Kuressaare kaupluse juhatajana. Mägi on suurte kogemustega spetsialist, kes lisaks põhitööle on oma kogemusi jaganud ka erinevate koolituste käigus nii TTÜ Kuressaare kolledžis kui ka Kuressaare ametikoolis.

“Kahtlemata on meie viimaste aastate müüginumbrite languse taga struktuuri alamehitatus ja kogu kaubandusliku tegevuse koondumine kahele-kolmele inimesele,” märkis Koov.

“Ka kõige parema tahtmise juures kõike ei jõutud. Kureerib ju kaubandusosakond meie 26 kaupluse, kaubamaja ja ehitusmaterjalikeskuse tööd,” sõnas ta. Koov lisas, et esmaspäeval ühistu nõukogu poolt heaks kiidetud struktuurimuudatustega pannakse oluliselt suuremat rõhku ühistu põhitegevusala ehk kaubanduse tugevdamisele. Lisaks uuele kaubandusjuhile tähendab see ümberkorraldusi müügitöös ja turunduspoole tugevdamist.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 2 114 korda, sh täna 1)