Horoskoop

JÄÄR
Võimalikud tõrked, materiaalsed probleemid ja ebameeldiv suhtlemine võimukandjatega. Säilita ettevaatlikkus ja täida enesekindlalt oma kohustusi.
SÕNN
Võimalik, et täna suhtutakse sinusse teatud respektiga. Tunnetad samas teatud pinget ning sul on raske ennast avada isegi siis, kui sa seda soovid.
KAKSIKUD
Pööra täna suuremat tähelepanu sõpradele ja sõprussuhetele. Võimalik, et kohtad mõnda ebatavalist või väga vaimset isikut. Päev on tulvil ootamatusi.
VÄHK
Võid sattuda salajasse armuafääri, mis toob su ellu põnevust, kuid samas seab see sulle teatud piiranguid ja toob kaasa ohte.
LÕVI
Võimalik, et keegi hakkab huvi tundma sinu isikliku elu vastu. Oled suutnud endast jätta salapärase ja huvitava mulje. Mõjud müstilisena.
NEITSI
Suudad täna tavalisest kergemini hakkama saada kiireloomuliste ülesannetega. Sa lausa vajad aktiivsust nõudvaid olukordi. Hea aeg reisimiseks
KAALUD
Võimalik, et tunned end täna nurka surutuna ja kammitsetuna asjaoludest, millest sul siiani aimugi polnud. Ära alahinda inimesi enda ümber.
SKORPION
Tunnetad täna, et sinus tõstab pead võitlusvaim. Kui keegi söandab sinu seisukohtades natukenegi kahelda, hakkad neid kohe agaralt kaitsma.
AMBUR
Suhted teistega kipuvad täna ebastabiilsed ja pealiskaudsed olema. Ära usalda inimesi niisama lihtsalt. Hea päev tegeleda isiklike asjadega.
KALJUKITS
Suurepärane päev loovaks tööks. Väldi liigset laialivalguvust ning püüa inimestega suheldes olla konkreetne. Oht unustada kokkulepitud asju!
VEEVALAJA
Kui oled oma lähedaste suhtes heldem ja avalam, siis vastavad nad sulle samaga. Hea päev suhete korrastamiseks. Püüa olla lihtne ja otsekohene.
KALAD
Oled valdavalt lahkes tujus. Oled rõõmsameelne ja täis tahtmist aidata neid, kes üksildased ja õnnetud. Hea päev endale külalisi kutsuda.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 79 korda, sh täna 1)