Saarlased noppisid Hiiumaa ratsavõistlusel karikavõidu

VÕIDUKAD: Eeva Helga Kupits ja Karmen Udeküll pärast autasustamist. ÜLLE KUUSK-KUPITS

VÕIDUKAD: Eeva Helga Kupits ja Karmen Udeküll pärast autasustamist.
ÜLLE KUUSK-KUPITS

Nädalavahetusel Hiiumaal Linnumäel toimunud Lääne regiooni talvekarika võistlus lõppes edukalt mitmele Saaremaa ratsasportlasele.

Karikasarja 70–80 cm esimese ja kolmanda koha karikas tulid Saaremaale Reinu ratsatallu: 1. koht Eeva Helga Kupitsale ja 3. koht Henri Paomehele.

80 cm parkuuris olid võidukad õed Udeküllid. Avatud arvestuse 1. koha saavutasid Mari-Ann Udeküll ja Western, poniklassi võidu noppisid aga Karmen Udeküll ja Aroomi. Karmenil õnnestus välja sõita ka poniklassi teine koht, seekord Wiktoorial. Mari-Ann ja Western läbisid aga ka 100 cm parkuuri vigadeta.

80 cm parkuuris tuli esikümne sekka ehk kuuendale kohale ka Anneli Rasu Saaremaa RSK-st koos Passioniga.

Poniklassis tulid selle kõrguse pealt Saaremaale tegelikult koguni esimesed kuus kohta.

Kui esimese ja teise koha noppis Karmen Udeküll Aroomi ja Wiktooriaga, siis kolmandaks tuli Maria-Regalia Vaher Tuuduriga (MTÜ Saare RK). Neljandaks tuli Emeli Pikner Mon Teriga (MTÜ Saare RK) ning viiendaks-kuuendaks Eeva Helga Kupits esmalt Aroomi ja siis Wiktooriaga.

100 cm parkuuris tuli teisele kohale Jaagup Kallas Bruce de Berksiga (MTÜ Saare RK). Jaagupi päralt oli ka 105 cm parkuuri kolmas koht, seda samuti Bruce de Berksiga. Selles arvestuses jõudis auhinnalisele viiendale kohale ka Mihkel Ait Vandaaliga (MTÜ Saare RK).

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 569 korda, sh täna 1)