Horoskoop

JÄÄR
Lase oma kammitsetud mõistus vabaks ja tee midagi sellist, mis sulle tõeliselt meeldib. Täna on ideaalne päev meelelahutusteks. Naudi täiega!
SÕNN
Oled täna emotsionaalselt vastuvõtlikum kui tavaliselt. Võid kergesti haiget saada, kuid õnneks on sama lihtne sulle ka rõõmu valmistada.
KAKSIKUD
Ihkad mugavusi ja luksust, kuid sul on kalduvus laisaks muutuda. Tähtsal kohal on sinu jaoks pere ja kodu. Püüa rohkem õues viibida.
VÄHK
Väga võimalik, et kohtad täna kedagi, kellel on mingi ebatavaline hobi. Tunned soovi ka ise midagi kardinaalselt uut ja huvitavat proovida.
LÕVI
Oled täna äärmiselt rahutu. Ettearvamatu käitumine ja ekstreemsed ideed võivad sind viia äärmusteni, mida teised ei mõista. Sa ajad inimesed närvi.
NEITSI
Soodne päev investeeringuks ja suurte plaanide tegemiseks. Mõtled ratsionaalselt, ent oled samas loominguline. Eesmärkide saavutamise aeg.
KAALUD
Saad suurimat rahuldust, kui teed oma tööd nii hästi, kui võimalik. Oled valmis töötama isegi üle oma võimete, mis tõstab sind kaaslaste silmis.
SKORPION
Sul pole vaja kaugele minna, et saada kogemusi, mis laiendavad sinu maailmavaadet ja tõstavad teadvuse taset. Oled valmis muutusteks.
AMBUR
Tunned eneses elujõudu ja soovi aktiivselt ringi liikuda. Hea päev pidutsemiseks, reisimiseks või matkamiseks. Sõbrad on tavalisest tähtsamal kohal.
KALJUKITS
Võimalik, et satud täna tahtmatult seltskonda, kus räägitakse teemadel, mis on sulle vastumeelsed. Jää iseendaks, kuid väldi provotseerimist!
VEEVALAJA
Täna on soodustatud igasugune intellektuaalne tegevus. Otsi suhteid, mis sind tõeliselt edasi viivad ja hingele rahu pakuvad.
KALAD
Kui tunned täna sisemist rahutust ja emotsionaalset survet, siis tegele vahelduse mõttes millegi füüsilisega. Hea aeg sportimisele pühenduda.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 140 korda, sh täna 1)