FC Kuressaarele kindel võit

Eesti meeste jalgpallimeistrivõistlustel võitis FC Kuressaare koduväljakul Raasiku FC Jokerit 4 : 1.

Võrdsete vastaste mängus jõudsid esimesena sihile külalised. Kaotusseisu jäämisest said Kure mehed aga hoogu juurde. 41. minutil andis Rasmus Saar täpse tsenderduse värava alla, kus Maarek Suursaar lõi peaga seisuks 1 : 1. Vaid kaks minutit hiljem jäeti Saar Raasiku värava ees vabaks ja noor ründaja ei eksinud, viies oma meeskonna 2 : 1 juhtima.

Kuigi teise poolaja algul sai oma oskusi näidata ka Roland Kütt, oli domineerivam pool jätkuvalt kodumeeskond. 60. minutil lõi Amor Luup Tõnis Koppeli tsenderdusest peaga 3 : 1 ja 69. minutil sai samaga nurgalöögi järel hakkama Koppel ise, vormistades lõppseisuks 4 : 1. “Üldiselt mängiti isuga ja keskendunult. Saime olulised kolm punkti, mis turniiritabelit silmas pidades on väga tähtsad. Tuleb rahul olla,” märkis peatreeneri kohusetäitja Sander Viira.