Audentese judoturniirilt Saaremaale kaks medalit

Tallinna spordiklubi Audentes korraldas 23. aprillil rahvusvahelise judoturniiri vanuse­gruppidele U-10 ja U-12. Osavõtvaid riike oli kümme, sealhulgas Armeenia, Aserbaidžaan, Belgia, Poola, Valgevene ja Eesti lähinaabrid. Võistlejaid oli kokku 236.

Saaremaa spordikooli esindas seekord kaks poissi, kes maadlesid mõlemas vanusegrupis. U-10 klassis võistles kehakaalus kuni 32 kg päris hästi Aleksander Väin, kes saavutas kolm kiiret võitu. Finaalis läks ta kokku läti poisiga, kellele Aleksander kaotas punktidega. Aga hõbemedal nii prestiižikalt turniirilt on väga hea saavutus.

Vanemas grupis ei suutnud Aleksander ennast maksma panna ja kaotas kaks korda järjest, kusjuures kumbki matš ei kestnud üle 10 sekundi. Ramon Mägi sai oma vanusegrupi kehakaalus kuni 25 kg kohe kaotuse osaliseks, kuid võitis kaks järgnevat kohtumist. Neljas oli juba pronksmedali matš, mille ta kaotas napilt punktidega. Siit tuli viies koht. Vanemas grupis Ramon küll kaotas esimese kohtumise, kuid võitis ülekaalukalt järgmised ja sai pronksmedali.

Olev Väin

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 239 korda, sh täna 1)