Horoskoop

JÄÄR
Võimalik, et armud täna kellessegi esimesest silmapilgust, kuid kire möödudes pettud. Ära võta seda lugu liiga tõsiselt, peagi tuleb järgmine.
SÕNN
Oled eksperimenteerimise meelolus. Asud innukalt kõige uue ja huvitava kallale. Võid tulla originaalsetele ideedele, mida saab ka praktikasse viia.
KAKSIKUD
Oled häiritud sind ümbritsevast ebatäiuslikkusest. Märkad ka iga pisiviga. Soodne päev käia arstlikus kontrollis ja tegeleda enesearendamisega.
VÄHK
Pürgid vabaduse poole. Sind saadab kaaslaste toetav suhtumine, mis aitab sul oma kavatsusi ellu viia. Mõningaid ootamatusi võib ikka ette tulla.
LÕVI
Võimalik, et sulle püütakse kaela määrida kohustusi, mis pole sinu mure. Ära lase end ära kasutada, võta vastu vaid sind huvitavad pakkumised.
NEITSI
Võid olla täna veidi hajevil. Oht kaotada asju, jääda hiljaks ja rääkida teineteisest mööda. Samas võib sul pähe tulla mõni lausa geniaalne idee.
KAALUD
Täna võid kergesti tüli majja tuua. Mõtle järele enne, kui midagi ütled. Oled tavalisest äkilisem ja egoistlikum. Raske on sulle meele järele olla.
SKORPION
Tunned soovi argielu karussellilt maha astuda ja teha midagi täiesti erinevat igapäevarutiinist. Nüüd on hea aeg loominguliseks tegevuseks.
AMBUR
Täna sõlmitud uued suhted jäävad arvatavasti pealiskaudseiks ja lühiajalisteks. Võid kiiresti pettuda. Ebasoodne päev romantikaks.
KALJUKITS
Oled sädelev inimene ja sulle on oluline, mis mulje sa endast teistele jätad. Tunned end suurepäraselt laval esinedes. Oht muutuda liiga enesekeskseks!
VEEVALAJA
Hakkad nüüd otsima ilu ja harmooniat. Püüad ka ise olla võimalikult sõbralik. Kompromisse saavutad sa täna tavalisest kergemini.
KALAD
Täna võivad sulle ootamatult sülle sadada head võimalused oma elu ümberkorraldamiseks. Ära tõrju oma elust uusi inimesi ja nende nõuandeid.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 92 korda, sh täna 1)