Horoskoop

JÄÄR
Hakkad nüüd rohkem tähtsustama oma isiklikke vajadusi ja soove. Püüa leida võimalus, kuidas end maksma panna ja iseseisvam olla.
SÕNN
Soodne aeg uute ettevõtmistega alustamiseks ja oma eluviiside muutmiseks. Kevad on ju ometi muudatuste tegemise aeg. Tegutse julgesti!
KAKSIKUD
Tunnetad täna tavalisest suuremat lähedust perekonna ja suguvõsaga. Hea päev oma kodu korrastamiseks või mugavamaks muutmiseks.
VÄHK
Tunned end ebakindlana ja abituna. Ootad teistelt julgustust, ilma milleta ei julge sa midagi otsustavat ette võtta. Püüa ennast rohkem usaldada.
LÕVI
Mõttejõuga saab korda saata nii mõndagi. Eelkõige just töötades iseendaga ja selleks on tänased planeediseisud otsekui loodud. Ole tähelepanelik!
NEITSI
Täna võiksid tegeleda millegi loomingulise või romantilisega. Sinu häälestus on selleks igati soodne. Samuti on hea päev suhete parandamiseks.
KAALUD
Kipud nüüd veidi ootamatult käituma. Oled valmis tegema midagi riskantset, et oma võimeid ja julgust proovile panna. Võimalikud erimeelsused kaaslastega.
SKORPION
 Tunned suurt rõõmu, kui saad kedagi aidata. Nähes hädasolijat, pakud kohe abi. Tänane päev on sobilik arstlikuks kontrolliks ja kodu korrastamiseks.
AMBUR
Täna on tuliste ja aktiivsete meeleoludega päev. Ole valmis kõikvõimalikeks ootamatusteks. Hea aeg projektide käimalükkamiseks ja suhtlemiseks.
KALJUKITS
Kui ootad täna huvitavat päeva, siis peaksid silmas pidama, et ka sul endal on selles tähtis roll mängida. Tee oma elu ise huvitavaks!
VEEVALAJA
Hea päev alustada remondiga või koristada. Oled tähelepanelik ja mõtled ratsionaalselt. Oht muutuda liiga pedantseks ja rangeks!
KALAD
Suurepärane päev avalikuks esinemiseks või kellegi esindamiseks. Oskad jätta endast hea ja usaldusväärse mulje. Võimalik kokkupuude lastega.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 86 korda, sh täna 1)