Enamik valdu on Visit Saaremaaga liitunud

Pooleteise kuu jooksul on turismiühendusega Visit Saaremaa liitunud enamik omavalitsusi ja liitumas on ka eraettevõtteid.

Ergo Oolupi arvates tuleb juhina näha ennekõike võimalusi. IRINA MÄGI

“Esmane ootus, et meiega liitub lähiajal uusi liikmeid, on tänaseks suures osas ka täitunud,” ütles MTÜ Visit Saaremaa tegevjuht Ergo Oolup (pildil). “Tänaseks on liitunud enamik omavalitsusi ja osaga neist seisavad kohtumised veel ees. Ettevõtjate poole pealt on meile liikmeks astumise avalduse saatnud mitu suuremat turismiga seotud ettevõtet ja ka väikeettevõtjaid, kellel on huvi ja soov turismiarengutes kaasa rääkida,” lisas ta.

Oolupi sõnul oli oluline samm tugevamaks organisatsiooniks saamisel ühinemine Saarte turismiarenduskeskusega. Saarte geopargi osas on läbirääkimised erinevate koostöövormide osas praegu pooleli. “Nii Geopark kui ka MTÜ Visit Saaremaa näevad suurt ühisosa piirkonna geoloogiliste eripärade kasutamisel turismisektori hüvanguks,” nentis Oolup.

Visit Saaremaa koondab Oolupi sõnul liikmeid ühiselt tegutsema Saaremaa turismis. “Meie liikmed teevad ühtaegu koostööd ja konkureerivad. Lõppude lõpuks on meie kõigi eesmärgid ühised: et saar oleks külastajate jaoks atraktiivne ja siia tuleks järjest enam inimesi,” nentis ta.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 328 korda, sh täna 1)