Teadmiseks lapsevanematele!

Eesti on arenenud e-riigiks. Paljud lapsevanemad maksavad makse – elekter, vesi, telefon jm – e-arvetena. Lääne-Saare vallavalitsus on sõlminud praegu e-arvete vastuvõtmise lepingu ainult Swedbank AS-iga, st et ka lapsevanemate makstavaid makse on võimalik maksta e-arvetena otse pangast. See kindlustab arve täpse tasumise ja ka tasumisele kuuluva õige arve numbri.

Valla poolt on kindlaks määratud ainult viitenumbri (mis on praegustel arvetel nähtav isikupõhine programmi poolt genereeritud numbrikombinatsioon) kohustuslik osa, maksmise kuupäeva valib igaüks ise. Saadetud arve on nähtav internetipangas.

Swedbank AS-i valisime esialgu sellepärast, et seal toimub enamik arveldusi. Kui on rohkem kasutajaid ja avaldatakse soovi teenuse kasutamiseks ka SEB AS-is, siis sõlmime vastava lepingu kindlasti ka selles pangas.

Oleme küll seda infot levitanud lasteaedade ja koolide juhtide kaudu, kuid seni ei ole keegi teenust kasutama hakanud. Palume siis lapsevanematel selles osas aktiivsemalt tegutseda!

Helle Alas, finantsjuht

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 23 korda, sh täna 1)