Salme saab uue võrkpalliplatsi

Eesti võrkpalli liit ja Oma Ehitaja AS rajavad või korrastavad sel suvel projekti “Võrguplatsid korda” raames üle Eesti kümme võrkpalliväljakut.

Žürii on välja valinud kuus võitjat, kellele nädal aega vältava rahvahääletuse käigus lisandub veel neli.

“Võrguplatsid korda” konkursile laekus sel korral 38 taotlust. “Võrreldes paari eelmise aastaga on avalduste arv küll veidi vähenenud, ent taotlusi lugedes oli näha, et kõvasti on rõhku pandud kvaliteedile.

Nii-öelda mütsiga lööma tulemist neis ei kohanud. Lisaks ei tohi unustada, et eelmise viie aastaga on Eestis rajatud juba 60 võrkpalliplatsi,” lausus Oma Ehitaja AS-i juhatuse esimees ja “Võrguplatsid korda” žürii liige Kaido Fridolin.

Tema kõrval kuulusid žüriisse Eesti võrkpalliliidu president Hanno Pevkur, Eesti esirannavõrkpallur Rivo Vesik ja rahvusmeeskonna kapten Kert Toobal.

“Rõõmu tegi, et laekunud taotluste geograafia oli meeldivalt lai. Kui vaadata, et uut võrkpalliplatsi soovisid pealinna kõrval näiteks nii Salme kui ka Meremäe, siis on näha, et “Võrguplatsid korda” köidab inimesi üle terve Eesti ja aitab seega veelgi võrkpalli populaarsusele kaasa,” rääkis Hanno Pevkur.

Sel aastal valis žürii välja kuus kohta, kuhu rajatakse eesootaval suvel võrkpalliplats koos kogu vajaliku inventariga, Saaremaal saab platsi Salme.

Nüüd on järg Delfi Eesti Elu lugejate käes. Nimelt valis žürii välja täiendavad kümme taotlust, mis asuvad konkureerima 26. aprillini kestval rahvahääletusel.

Kohtade lühikirjeldused ja fotomaterjali leiab alates tänasest Delfi Eesti Elu portaalist, kus kõigil inimestel on võimalik hääletada oma lemmiku poolt.

Neli kõige enam hääli kogunud kohta, mis saavad samuti võrkpalliväljaku rajamiseks vajaliku inventari, selguvad 27. aprillil.

Rahvahääletusel osaleb ka Valjala vald.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 191 korda, sh täna 1)