Horoskoop

JÄÄR
Kipud täna olema valel ajal vales kohas ning seetõttu võid kuulda midagi sellist, mis pole tegelikult sinu kõrvadele  mõeldud. Hoia madalat profiili!
SÕNN
Täna on hea päev hoolitseda oma keha eest, näiteks külastada ilusalongi, massööri või lihtsalt teha algust tervislike eluviisidega.
KAKSIKUD
Sinu väljendusoskus on täna suurepärane. Naudid seltskonnas viibimist ning sinust kiirgab ilu ja harmooniat. Oskad olla ka kaastundlik.
VÄHK
Tunnetad jõuvarude taastumist. Võid saada ka majanduslikku kasu või ametikõrgendust. Kuid hoidu siiski kõrgiks ja upsakaks muutumisest.
LÕVI
Sulle sobib pigem rahulik ja turvaline keskkond. Eelistad jääda koju, selle asemel et sõpradega pidutsema minna, ja nautida mugavat äraolemist.
NEITSI
Kulutad nüüd rohkem söögi ja muude meeleliste naudingute peale. Otsid kerget ja lahedat seltskonda, kus ei pea mõtlema mulje jätmisele.
KAALUD
Võimalik, et tänane päev toob sulle huvitavaid vahejuhtumeid, mis annavad su elule vürtsi. Tunned tõmmet eksootika ja ekstreemsuste poole.
SKORPION
Oled täna mõtlikus ja nostalgilises meeleolus. Peaksid võtma aega puhkamiseks ja veetma seda paigas, kus saad olla rahulikult koos oma lähedastega.
AMBUR
Oled täna tavalisest enesekindlam, vastutustundlikum ja koostöövalmim. Täna käima lükatud protsessid võivad sulle hiljem palju kasu tuua.
KALJUKITS
Nüüd on kasulik peatuda ja oma elu üle järele mõelda. Sobiv päev võtta vastu tähtsaid otsuseid. Oled tasakaalukas ja rahulik.
VEEVALAJA
Võid saada ootamatut informatsiooni või mõne hea pakkumise. Hea aeg uuringuteks ja reisimiseks. Kui otsid uusi võimalusi, võib sind saata ootamatu edu.
KALAD
Sinus tärkab huvi psühholoogia vastu. Soodne aeg mediteerimiseks ja vaimseks arenguks. Tunned soovi üksi olla ja süveneda oma hinge sügavustesse.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 89 korda, sh täna 1)