Mustjalas äsas isa pojale noaga (9)

Mustjalas ei olnud laupäeva öösel toimunud pussitamisest keegi kuulnud ei poe juures, koolis ega bussipeatuses. Vaid üks vanem mees teadis eile Saarte Häälele rääkida, et isa olla poisile korra üle teinud, aga polla eriti aidanud.

Laupäeva öösel sai politsei teate, et Mustjala vallas löödi 24-aastast meest terava esemega. Teo arvatav toimepanija on politseile teada.

“Juhtum leidis aset Mustjalas, aga asjaolude selgitamine alles käib,” ütles Lääne ringkonnaprokuratuuri pressinõunik Annely Erm. “Täpsustatud on menetluse paragrahvi, juhtumit uuritakse kui avaliku korra rasket rikkumist,” täpsustas ta.

Saarte Häälele räägiti, et pussitada saanud perepoeg oli juba pikemat aega alkoholi tarbinud. Laupäeval pidutses ta koos sõpradega kodusaunas. Liiga palju rüübanud noormees peksis saunaruumi segamini ja istus seejärel joomasena traktorirooli, et Kuressaarde sõita. Selle takistamiseks majaperemees noa käiku laskiski.

“Eesti politsei käis kohal, pole siin kedagi maas olnud,” ütles majaperemees vastuseks küsimusele, kas pussitamine juhtus tema õues. “Võib-olla oli minu saunas,” jäi ta ebamääraseks.

“Täpsemalt ma ei tea, mismoodi noored oma pidu peavad, sellest ei tea ma midagi. Minul ei olnud sellega midagi pistmist,” eitas ta oma osalemist toimunus.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 1 661 korda, sh täna 1)