Kolm noortebändi jämmis Tornimäel

PAGULASLAAGER KÄRLALT: (Vasakult) Tõnis Antonov, Aleks Lõbu, Margerite Mesila, Karl-Reedik Mändar, Sander Õispuu ja Mikk Nahkur. KALMER SAAR

PAGULASLAAGER KÄRLALT: (Vasakult) Tõnis Antonov, Aleks Lõbu, Margerite Mesila, Karl-Reedik Mändar, Sander Õispuu ja Mikk Nahkur.
KALMER SAAR

Tornimäe rahvamajas toimus laupäeval traditsiooniline Kevadjämm. Tänavu osales kolm bändi: Kärla noortebänd, Salmekas ja Tornimäe põhikooli Rokkivad Noored.

Kevadjämmi korraldaja Liina Luik ütles Saarte Häälele, et ürituse eesmärk on anda noortele esinemiskogemusi ja ühtlasi motiveerida noori julgelt muusikaga tegelema.

Tornimäe noortekeskus korraldas Kevadjämmi juba kuuendat korda.

“Saaremaal läbiviidud “Bändikooli” projektist on aastatega välja kasvanud mitmeid uusi ja omanäolisi noortebände. Nendel puudub aga võimalus esineda suurel laval ja suurele publikule,” rääkis Luik ja lisas, et selle võimaluse annab neile Kevadjämm.

Sel korral esines vaid kolm bändi, kuna maakonnas toimus samal ajal ka mitmeid teisi noorteüritusi. Lisaks bändidele astusid Kevadjämmil üles Tornimäe noortekeskuse tantsutüdrukud, keda juhendab Anne Keerd.

Kevadjämmil parimaid välja ei selgitata. Küll aga said kõik esinejad korraldajatelt tänukoti, mis sisaldas ürituse sponsorite Balti Veski ja Saaremaa Delifood tooteid.

Jämmi kordaminekule aitasid kaasa veel Eesti Kultuurkapitali Saaremaa ekspertgrupp, Rannarootsi lihatööstus, Koplimäe mahetalu ja Tornimäe rahvamaja töökas kollektiiv.

Järgmine Kevadjämm toimub aasta pärast 8. aprillil.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 322 korda, sh täna 1)