Horoskoop

JÄÄR
Täna tuleb sulle kasuks, kui käitud sirgjooneliselt ja otsekoheselt. Esita oma mõtteid võimalikult konkreetselt ja ära lase teistel enda eest otsustada!
SÕNN
Täna võib juhtuda, et tehtud plaan pudeneb laiali ja asjad lähevad hoopis teisiti, kui ootasid. Püüa olla võimalikult paindlik.
KAKSIKUD
Täna tekib sul soov eksperimenteerida. Tärkab huvi psühholoogia vastu ja tahtmine teada, kuidas psüühikaga manipuleerida.
VÄHK
Oled täna asjalik ja konkreetne. Saad hakkama enam-vähem kõigega, mida oled tänaseks plaaninud. Hea päev poolikute tööde lõpetamiseks.
LÕVI
Võimalik, et mõni sinu tuttav hakkab nüüd otsima võimalust sinuga lähemaid ja emotsionaalsemaid suhteid luua. Kuula ka oma soove selle koha pealt ja alles siis otsusta.
NEITSI
Tänane päev võib tuua sulle kokkupuuteid inimesega, kes ei ole sinuga eriti aus, kuid mille sa siiski läbi näed. Ole valmis tööalasteks muudatusteks.
KAALUD
Oled iseendas nüüd nii kindel, et see võib sulle lausa saatuslikuks saada. Püüa enne tegutsemist asjad ikka korralikult läbi mõelda.
SKORPION
Tunned täna soovi öelda välja asju, mida oled siiani eneses alla surunud. Võimalik, et just tänu sellele võidad kellegi lugupidamise ja austuse.
AMBUR
Oled revolutsioonilises ja uljas meeleolus. Hea päev tõe välja selgitamiseks ja õigluse jalule seadmiseks. Sinu enesekindlus tagab edu!
KALJUKITS
Oled täna avatud ja rõõmsameelne. Naudid head seltskonda ja põnevaid ettevõtmisi. Hea päev reisile minekuks ja millegi uue õppimiseks.
VEEVALAJA
Võimalik, et puutud täna kokku emotsionaalsete isikutega, kuid ära lase nende impulsiivsusel ennast mõjutada. Väldi teesklust ja ebasiirust!
KALAD
Täna on hea päev võtta ennast kokku ja alustada juba ammu planeeritud muudatuste tegemist või siis plaanide elluviimist. Suhtlusrohke aeg.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 99 korda, sh täna 1)