UUS! Politseil oli nädalavahetusel hulgaliselt tegemist alkoholi liigtarvitajatega (1)

Nädalavahetusel oli politseil Saaremaal tükk tegemist purjus kodanikega – kes saadi kätte autoroolist, kes lärmasid ja laamendasid avalikus kohas.

Laupäeva hommikul kell 8.02 sai politsei väljakutse Tallinna tn 23 asuvasse hostelisse Kuressaares, kus mehed rikkusid korda.

Politsei toimetas küsitlemiseks ja isikute tuvastamiseks jaoskonda kokku kuus meest, kellest üks oli alaealine. 17-aastasel noormehel tuvastati alkoholi tarvitamise tunnused ning alustati väärteomenetlust.

Lisaks tuvastati teisel, 21-aastasel noormehel kiirtestiga narkootiliste ainete tarvitamise tunnused. Asjas on määratud ekspertiis ning alustatud on väärteomenetlust.

Laupäeva õhtul sai politsei väljakutse Kuivastu sadamasse, kus 39-aastane mees ei orienteerunud alkoholijoobe tõttu ajas ega kohas ja tahtis minna parvlaevale Ionas. Kuna mees võis oma seisundi tõttu olla ohtlik ka iseendale, toimetas politsei mehe arestikambrisse kainenema.

Pühapäeva hommikul kell 6.36 sai politsei väljakutse Ojassoo tänavale Kuressaare linnas, kus võõras mees lõhkus korteriukse taga. Politsei tuvastas lõhkujana 41-aastase mehe, kes oma tegevusega põhjustas korteri omanikule varalise kahju. Alustatud on väärteomenetlust.

Nädalavahetuse jooksul alustati kokku kuus väärteomenetlust lubatud suurima sõidukiiruse ületamisega seoses ning üks menetlus, mis seotud jalgratta juhtimisega purjuspäi.

Laupäeva pärastlõunal kell 15.57 peatas politseipatrull Kuressaare-Sääre mnt 13. kilomeetril sõiduauto, mida juhtis 53-aastane naisterahvas. Naine kõrvaldati sõiduki juhtimiselt, kuna tal tuvastati alkoholijoove. Alustatud on kriminaalmenetlust.

Samal õhtul kell 22.01 toimus liiklusõnnetus Kuressaares Tallinna tn 84 juures. 16-aastane mopeedijuht ei andnud Olerexi tankla parklas tähelepanematusest teed paremalt lähenenud sõiduautole Audi, mida juhtis 29-aastane mees.

Juhid olid kained ning omasid vastava kategooria juhtimisõigust. Mopeedijuht sai kergeid tervisekahjustusi ning toimetati seega Kuressaare haiglasse. Pärast esmaabi andmist lubati noormees kodusele ravile.

Pühapäeva lõuna paiku kell 12.26 kõrvaldati Mustjalas mootorsõiduki juhtimiselt 19-aastane noormees, kellel puudus vastava kategooria juhtimisõigus. Alustatud on väärteomenetlust.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 2 219 korda, sh täna 1)