Horoskoop

JÄÄR
Täna on hea päev saada üle oma laiskusest ja hakata lõpuks ometi tegelema millegi tervislikuga. Suureneb huvi alternatiivmeditsiini vastu.
SÕNN
Pead tähtsaks teistele meele järele olemist, kuid püüa vältida lubaduste andmist, mida sul on hiljem raske täita. Jää enda ja teiste vastu ausaks.
KAKSIKUD
Võimalikud pinged, mis on seotud seksuaalsuse ja romantikaga. Kipud täna veidi jõhker ja taktitundetu olema. Pööra oma partnerile rohkem tähelepanu!
VÄHK
Võimalik, et sul tuleb probleeme aususega. Sul on raske tunnistada mõnd oma puudust, mistõttu kipud näitlema. Paraku võid sellega üle pingutada.
LÕVI
Oled tujukas meeleolus ja teistel inimestel on väga raske sulle meele järele olla. Tajud maailma palju peenemal tasandil kui tavaliselt.
NEITSI
Oled tavalisest otsekohesem ja teravam, mis tekitab probleeme suhetes. Sobiv aeg tegeleda endaga ja arendada oma sisemist vaimsust.
KAALUD
Täna on rahulik päev. Mõned kavandatud ettevõtmised või kohtumised võivad edasi lükkuda. Kasuta tänast päeva enesega tegelemiseks.
SKORPION
Sinu mõtted liiguvad täna kõrgetes sfäärides, tunned igatsust millegi seletamatu ja täiusliku järele. Hea aeg uurida filosoofiat ja elu saladusi.
AMBUR
Sinu enesekindlus kasvab ning võimalik, et saavutad tunnustuse. Kuid püüa mitte muutuda egoistlikuks enese­imetlejaks, austa ka teisi.
KALJUKITS
Tajud ootamatult, et sind ihaldatakse ja otsitakse sinuga romantilist kontakti. See võib su pea totaalselt segi ajada. Võimalikud arusaamatused tööl.
VEEVALAJA
Võimalik, et kohtud täna inimestega, kes on hajevil. Ole eriti tähelepanelik kõikvõimalike lepingute sõlmimisel või reisipiletite broneerimisel.
KALAD
Võid sattuda täna olukorda, kus pead suhtlema inimestega, kellega tunned end veidi ebamugavalt. Ent kui suudad end ületada, laabub kõik.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 93 korda, sh täna 1)