Horoskoop

JÄÄR
Soodne päev teha uusi ja samal ajal arendavaid asju. Sinu loomingulisus ärkab taas ellu ja hakkab sind huvitavate võimaluste poole juhtima.
SÕNN
Sulle läheb täna tavalisest rohkem korda see, mida teised sinu saavutustest arvavad. Püüad iga hinna eest kiitust ja tunnustust välja meelitada.
KAKSIKUD
Võimalik, et märkad alles nüüd mõnes oma kaaslases omadusi, mis on tegelikult väga väärtuslikud. Hakkad inimesi hoopis uue pilguga vaatama.
VÄHK
Hoiad täna meelsamini madalat profiili ja jääd vaatleja rolli. Naudid meeldivaid ja originaalseid inimesi eemalt, oled hea kuulaja.
LÕVI
Täna on hea päev tegeleda intellektuaalsemat laadi asjadega. Oled avatum kui tavaliselt, seetõttu on see soodne päev õppimiseks ja suhtlemiseks.
NEITSI
Võimalik, et pöörad täna rohkem  tähelepanu oma tööle, karjäärile, ühiskondlikule seisundile ja reputatsioonile. Oht muutuda liiga uhkeks!
KAALUD
Oled täna sirg­joonelisem ja otsekohesem, kui sinu kaaslased on sinuga tavaliselt harjunud. Esitad väljakutseid nii endale kui ka teistele.
SKORPION
Oled täna peomeeleolus. Kipud võõraste inimestega avameelitsema ja võid natuke liigagi palju lobiseda. Ettevaatust alkoholiga!
AMBUR
Kipud täna olema kaunis vastutulematu, kuid võimalik, et hiljem kahetsed seda. Püüa leida eneses soojust teiste vastu, kuid väldi liigset sentimentaalsust.
KALJUKITS
Kaldud täna tegema kaugeleulatuvaid oletusi, mis tegelikult ei pruugi sugugi tõele vastata. Püüa tegeleda eelkõige iseenda probleemidega.
VEEVALAJA
Täna võib aset leida ootamatu ja mõnus vestlus mõne hea tuttavaga. Oled sundimatu ja loomulik, mis võimaldab jõuda väga sügavate teemadeni.
KALAD
Võimalikud takistused plaanide elluviimisel. Lase asjadel minna loomulikku rada ja ära hakka ebaõnnestumiste korral kõigest väest rabelema.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 111 korda, sh täna 1)