Kuressaares avatakse peagi uus autokeskus

KESKUS AINA EDENEB: Uksed avab uus autokeskus juba 23. mail. MAANUS MASING

KESKUS AINA EDENEB: Uksed avab uus autokeskus juba 23. mail.
MAANUS MASING

Kuressaare peatänava ääres jõudsalt edenev Škoda, Renault’ ja Dacia autokeskus avab uksed veidi enam kui kuu aja pärast.

Lemet OÜ juhatuse liige Igor Leemet rääkis Saarte Häälele, et uue Škoda, Renault’ ja Dacia autokeskuse ehitamise tingis soov olla klientidele lähemal ja pakkuda veelgi paremat ja kvaliteetsemat teenindust.

Suurim maaküttel hoone

Autokeskuse ehitus kulgeb tema kinnitusel igati plaanipäraselt ja avamine toimub juba 23. mail. “Suure avamispeo asemel plaanime annetada heategevusse,” avaldas Leemet, et keskuse avamine kulgeb ses mõttes eriliselt.

Kindlasti tulevad aga avamise puhul keskuses mitmesugused kampaaniad ja soodustused klientidele. Pakkuma hakkab keskus Škoda, Renault’ ja Dacia autosid, järelhaagiseid, paate ja paadimootoreid. Samuti ATV-sid ja nende lisasid.

Uus hoone tuleb ühtekokku 1264,3 m2 suur. “Kas me oleme Saaremaa suurim, seda ei oska öelda, aga üks suuremaid kindlasti,” tähendas ettevõtte juhatuse liige.

Autokeskus on Igor Leemeti andmeil ehitatud selliselt, et selle majanduskulud oleksid võimalikult väikesed. “Selle arvelt saame klientidele pakkuda paremaid tingimusi,” kinnitas ta. Hoone on tema sõnul maaküttel ja valgustuseks kasutatakse ainult leedvalgusteid.

“Kindlasti on see hoone üks suuremaid maaküttel hooneid Saaremaal,” märkis Leemet. Maakütet eelistati tema sõnul sellepärast, et linna küttetrassid on kaugel ja väljaehitus oleks läinud kalliks.

Maakütte eeliseks selle hoone puhul on aga jahutus. “Kuna tegemist on suurte klaaspindadega, siis pidime arvestama ka hoone jahutamisega,” selgitas ta.

Autode müük on kõnealuste autode müügiga tegeleval Warma Autol läinud sel aastal iseenesest hästi, tunnistas Igor Leemet ja avaldas lootust, et müüki õnnestub uues kohas veelgi suurendada. “Müügitõusu põhjuseks on meie esindatud automarkide hea hinna ja kvaliteedi suhe, uued mudelid ja hea koostöö klientidega,” ütles Leemet.

Tööjõudu tuleb juurde

Samuti plaanitakse tema sõnutsi vastu tulla vanemate autode omanikele ja pakkuda neile taskukohast ja kvaliteetset teenindust.

Uude autokeskusse on Warma Autol plaanis juurde võtta ka uut tööjõudu. “Kindlasti tuleb juurde üks müügimees ja mõned töökoja meistrid,” kinnitas Leemet. Müügimehe valik on tema sõnul juba tehtud, aga teeninduse meistrite osas ootavad nad veel pakkumisi.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 1 300 korda, sh täna 1)