Hondadele oli liikluses kehv nädalavahetus

MAANUS MASING

MAANUS MASING

Laupäeva varahommikul kell 6.02 juhtus liiklusõnnetus Valjala vallas Valjala–Laimjala maantee 3. kilomeetril, kus sõiduautot Honda Civic juhtinud alkoholijoobes 28-aastane mees kaldus vastassuunavööndisse ja sõitis teelt välja kraavi. Sõiduk paiskus seejärel vastu puud ja kraavist tagasi teele, maandudes katusel.

Sõiduki juht ja kaasreisija, 19-aastane naine toimetati Kuressaare haiglasse. Kaasreisija ei olnud nõuetekohaselt turvavööga kinnitatud. Kuressaare politseijaoskonna menetlusteenistuse vanema Ahti Lepa sõnul alustati väärteomenetlust paragrahvi alusel, mille rikkumise eest on karistuseks kuni 1200 eurot trahvi, arest või juhtimisõiguse peatamine kuni 12 kuuks.  Turvanõudeid rikkunud kaassõitja vastu politsei eile veel menetlust alustanud ei olnud.

Fotol: Eelmise päeva õhtupoolikul kella kuue ajal keeras kõrvalteelt vasakpööret sooritanud naisterahva juhitud Audi Kuressaares Maxima poe juures ette peateel liikunud Hondale. Juhid said omavahel kokkuleppele ja politseisse ei pöördutud.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 386 korda, sh täna 1)