Pensionäride ühenduse aktiivist sai volikogu (1)

Saare maakonna pensionäride ühenduse eilne üldkoosolek kinnitas põhikirjamuudatused, millega senisest aktiivist sai volikogu.

Vastse 17-liikmelise volikogu pädevusse kuulub ühenduse majandusaasta aruande kinnitamine, mida seni pidi tegema üldkoosolek. Volikogusse kuuluvad ühenduse liikmete esindajad maakonna eri paikadest ja Kuressaare linnast.

tiiu kallasÜldkoosolekust võttis osa sadakond liiget ja esindatud olid nii linn kui ka maapiirkonnad. Koosolek valis uue juhatuse, kuhu kuuluvad Valve Reede, Saima Saarela ja Tiiu Kallas, samuti revisjonikomisjoni koosseisus Linda Raad, Luule Aadussoo, Aili Juhkam.

Pensionäride ühenduse juhatuse liige Tiiu Kallas (pildil) ütles Saarte Häälele, et muude teemade kõrval räägiti koosolekul ka sellest, et kohalikud külakogukonnad võiksid kaasa aidata nende inimeste olukorra parandamisele, kes elavad üksinda, kuid vajaksid abi. “Kui nad ise ei saa midagi teha, siis peaks märku andma valla sotsiaaltöötajatele,” sõnas Kallas, lisades, et ka linnas on inimesi, kes kipuvad liiga üksildaseks jääma.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 693 korda, sh täna 1)