Horoskoop

JÄÄR
Tänane päev toob su teele inimesi, kes on ettearvamatud või suisa veidrikud. Tõmbad ligi sündmusi, mis löövad segi su harjumuspärase igava elu.
SÕNN
Võimalik, et saad täna häid pakkumisi, mis võimaldavad täiendavat sissetulekut. Hea päev avalikeks esinemisteks, peresuhted paranevad.
KAKSIKUD
Sinu töökus ja kohusetunne võivad sind täna muuta teiste jaoks heaks võimaluseks, kuidas ise kohustustest kõrvale hiilida. Ära lase endaga manipuleerida!
VÄHK
Täna peaksid püüdma olla konkreetsem kui tavaliselt. Väldi mõistukõnet ja sümboolseid vihjeid, sinust võidakse sootuks valesti aru saada.
LÕVI
Täna võiksid end kokku võtta ja kodust väljaspool midagi põnevat ette võtta. Hea päev lõbutsemiseks ja pidutsemiseks, samas hoidu liialdustest.
NEITSI
Nüüd suureneb sinu vajadus avaliku tunnustuse järele. Püüad jätta endast võimalikult hea ja professionaalse mulje. Väldi siiski ülepingutamist.
KAALUD
Tunnetad täna eriti teravalt oma puudujääke, see võib sinu meeleolu rikkuda, seega väldi liiga ranget suhtumist. Võta aega lõõgastumiseks.
SKORPION
Võimalik, et sulle tekib täna konkurent, keda ei tasuks sugugi alahinnata. Püüa tähelepanelikult jälgida, mis sinu ümber toimub.
AMBUR
Täna suureneb sinu huvi põnevate sündmuste ja ürituste vastu. Tunned suuremat soovi kui tavaliselt pidutseda, tantsida, lõbus olla.
KALJUKITS
Täna on hea päev oma kodu korrastamiseks. Näiteks remondiga alustamiseks, vajalike asjade soetamiseks või millegi parandamiseks.
VEEVALAJA
Tänane päev võib sulle tuua põnevaid vahejuhtumeid, mis meenutavad positiivseid lapsepõlvemälestusi. Muutudki täna lapsemeelsemaks.
KALAD
Tunnetad täna oma sõltumatust, tajud, et oled vaba. Võimalikud uued suhted. Hea päev loomingulisteks ettevõtmisteks ja reisimiseks.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 143 korda, sh täna 1)