Horoskoop

JÄÄR
Täna on tore päev. Märkad oma meeldivaks üllatuseks, et sinuga arvestatakse rohkem, kui olid lootnud. Sujuva ja tulemusliku koostöö päev.
SÕNN
Võid täna kergesti sattuda intriigidesse või lihtsalt äpardustesse. Aeg möödub nii kiiresti, et tõenäoliselt jääb sul nii mõnigi plaan ellu viimata.
KAKSIKUD
Hea päev eneseotsinguteks ja endale uue imago loomiseks. Samas kaldud hõljuma unistustes, tuletades meelde õnnehetki minevikust.
VÄHK
Võimalik, et puutud kokku oma salavaenlasega või jõuavad sinu kõrvu kuulujutud, mida sinu kohta räägitud on. Säilita külm närv ja jää iseendaks!
LÕVI
Sinu jaoks on täna esikohal isiklikud vajadused. Kohustused võivad sootuks tahaplaanile jääda või endast kuidagi ebameeldival moel märku anda.
NEITSI
Oled täna tavalisest kergeusklikum ja naiivsem. Sinu ellusuhtumine on aga üsna optimistlik ning tunned rõõmu ka väikestest ja lihtsatest asjadest.
KAALUD
Võib juhtuda, et satud täna olukorda, kus pead õigemaks valetada oma lähedastele inimestele lihtsalt selleks, et neile mitte haiget teha.
SKORPION
Täna on väga hea päev igasuguse töö tegemiseks ja kohustuste täitmiseks. Planeediseisud kindlustavad sulle hea tervise, võimalik paranemine haigusest.
AMBUR
Täna aktiviseerub sinu kriitikameel. Sind häirivad koguni tühised pisiasjad. Püüa siiski maailma ja inimesi helgema pilguga näha.
KALJUKITS
Oled suuteline korrigeerima minevikus tehtud vigu, tulles välja kõikidest ummikseisudest. Päev on ebasoodne reisimiseks ja järskude muudatuste tegemiseks.
VEEVALAJA
Hea aeg oma teadmiste ja kogemuste jagamiseks. Oskad end arusaadavalt ja ilmekalt väljendada, seetõttu jõuab su jutt kohale.
KALAD
Sinu tervis võib sind täna alt vedada. Seda eriti juhul, kui lased end lõdvaks ja muutud hooletuks. Püüa leida õige töö ja puhkamise vahekord.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 130 korda, sh täna 1)