UUS! Wris Osturallilt: inimeste reisieelistused on muutunud (2)

Wris Reisibüroo soodsatest reisipakkumistest sel nädalal Tallinnas ja Tartus toimuval Osturallil on külastajate seas kõige populaarsemad sihtkohad Bulgaaria ja Horvaatia, mille vastu nii suur huvi on esmakordne.

Wris Reisibüroo juhatuse liige Krista Esta sõnul on juba Osturalli esimestel päevadel ilmnenud, et inimeste eelistused reisisihtkohtade valikul on võrreldes varasemate aastatega muutunud.

,,Kõige rohkem kliente on meie poole pöördunud sooviga reisida Bulgaarias Varnasse ja Horvaatias Dubrovnikusse, Spliti ja Rijekasse, mis on kõik väga sobivad sihtkohad päikeseliseks turismi- ja puhkusereisiks. Bulgaarias tasub kindlasti võtta aega ajalooliste vaatamisväärsuste ilu nautimiseks. Horvaatia teeb atraktiivseks sihtkohaks kompaktsus: võimalus minna linnaekskursioonile või purjetada ümbritsevate saarte vahel,“ rääkis Esta.

Sarnaselt eelmistele aastatele, pakub Wris Osturallil erinevaid linna- ja päikesereise, kruiise ja hotellipakette, spaapakette ning lennupileteid arvukatesse sihtkohtadesse üle maailma.

„Linnareisidest on kõige populaarsemad Berliin, Budapest ja Barcelona, mis näitab, et otsitakse turvalisust. Kodumaistest võimalustest pakume esmakordselt Laulasmaa spaad, mis on osturalliliste poolt hästi vastu võetud. Veidi vanemad reisijad ostavad pakette Karlovy Vary spaasse, mis pakub paljudele nostalgiat ning on taskukohane valik imeilusas keskkonnas, samuti saab seal suhtlemisel hakkama vene keelega,” lisas Esta.

Soodsad reisipakkumised on saadaval Osturallil Tallinna Kaubamaja 2. korrusel Naistemaailmas ja Tartu Kaubamaja 1. korrusel Naistemaailmas kuni pühapäevani. Pakkumistest saab lähema ülevaate kodulehelt.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 655 korda, sh täna 1)