Lääne-Saare vallas tulemas talguaeg

Vallavalitsus kutsub külavanemaid ja külaseltse üles organiseerima 22. aprillist 8. maini Lääne-Saare valla külades koristus- ja heakorratalguid.

Neid talguid, mis registreeritakse valla kantseleis tel 45 20 450 või meiliaadressil vald@laanesaare.ee hiljemalt 18. aprilliks, toetab vald omalt poolt prügisoodusega.

Talgutele registreerimiseks tuleb esitada järgmised andmed: talgujuhi nimi, talgute eesmärk, talgute koht ja toimumisaeg ning lisainfo selle kohta, mida talgulised kaasa võiksid võtta.

Kokkukorjatud prügi tuleks põhjalikult sorteerida: pakendid-pudelid viia külade konteineritesse, pleki ja raua saab kokkuostus rahaks vahetada. Põletada võib ainult oksi ja lehti.

Kokkukorjatud prügi, mida ei ole pärast sorteerimist võimalik külades liigiti kogutavate jäätmete konteineritesse panna, saab viia Kudjape jäätmejaama.

Vallas registreeritud talgutel kokkukorjatud ja talgujuhi poolt Kudjape jäätmejaama viidud tavajäätmed võetakse isikut tõendava dokumendi alusel tasuta vastu ajavahemikus 23.04–14.05.

Kudjape jäätmejaam on avatud E–R kl 8–18, L kl 10–15.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 37 korda, sh täna 1)