Kaarma võrkpallurid teenisid Eesti rahvaliigas hõbeda

VÕIDUKAD: Kaarma võistkonnas mängib koos mitu põlvkonda.  EESTI VÕRKPALLI LIIT

VÕIDUKAD: Kaarma võistkonnas mängib koos mitu põlvkonda.
EESTI VÕRKPALLI LIIT

Credit24 rahvaliiga hooaeg jõudis 25.–26. märtsil mängitud finaalidega Viljandis oma kulminatsiooni ja parimatele kohtadele oli mängimas ka Kaarma võistkond Lääne-Saare vallast.

Hooaeg sai tegelikult alguse juba sügisel Muhu lahtiste meistrivõistlustega, mille Kaarma võitis. Sellega lunastati endale pääs Credit24 rahvaliiga B-tugevusgrupi play-off-idesse. Esimeses ringis mängiti kodus üle kindlalt Haiba ja seda 3 : 0 skooriga. Pääsu eest kaheksa parema hulka tuli rinda pista Lennujaama Spordiklubiga ja selles mängus saatis Kaarma mehi taas edu, aga seda juba tulemusega 3 : 1.

Poolfinaali pääsemiseks mängiti pingeline mäng võrkpalliklubiga Sahkar ja Lõuna-Eesti võistkond alistati 3 : 1. Finaalturniiril alistati esmalt Varbla SS / Jagudi Mets 3 : 0, ent finaalis tuli alla vanduda samuti saarlaste võistkonnale Saaremaa Spordikoolile ja seda tulemusega 2 : 3. Seega saavutas Kaarma võistkond Credit24 rahvaliiga B-tugevusgrupis 2. koha ja seda tervenisti 56. võistkonna seas.

“Minu unistus täitus küll selles osas, et finaalis mängis kaks Saaremaa võistkonda, aga oleksime oma võistkonnaga tahtnud ikka kulda kaela saada. Finaal oli võrdsete võistkondade heitlus, kus oli palju dramaatikat ja sai näha ilusaid pallivahetusi. Kui eelmisel hooajal tulime kolmandaks ja sellel korral teiseks, siis järjelikult…” rääkis Kaarma võistkonna kapten Eldur Torn, jätte lause lõpetamata.

Kaarma võistkonda saab näha mängimas juba aprillis Saaremaa meistrivõistlustel.

Võistkonnas mängisid: Jonatan Usin, Tom Torn, Egert Ader, Tarmo Aasa, Taavi Prei, Tanel Lindmets, Ott Leivisto, Eldur Torn, Taavi Vipp, Are Keel ja Gabriel Sepp.

Asko Esna, Lääne-Saare valla spordijuht

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 51 korda, sh täna 1)