Humana müüs kliendi käekoti

KAHTLANE? Videokaamera salvestuse tähelepanelikul uurimisel tundus kotiomanikule, et käekoti müüjale viinud naine teadis, et kott polnud poes müügiks. STOPPKAADER TURVAVIDEOST

KAHTLANE? Videokaamera salvestuse tähelepanelikul uurimisel tundus kotiomanikule, et käekoti müüjale viinud naine teadis, et kott polnud poes müügiks.
STOPPKAADER TURVAVIDEOST

Kuressaare Humana poes juhtus teisipäeval kentsakas lugu, kui poemüüja müüs ühele kliendile käekoti, mille omanik sealsamas kaupa uuris. Koti tagasisaamiseks tuli sekkuda politseil.

 

Facebooki lehel “Märgatud Saaremaal” kogus kolmapäeva hommikuks juba üle 300 jagamise abipalve leida üles fotol olnud naine, kellele kauplus koti müüs.

Oma isiklikust käekotist ilma jäänud noor koolitüdruk (nimi toimetusele teada) selgitas, et oli ostlemise ajaks koti pannud seina äärde põrandale.

“Nagu ikka koolilastel on koolist tulles palju asju – trennikotid, kooliasjad, ühesõnaga rasked kotid, ja kui tahad poes ringi vaadata, siis arvad, et inimesed on heasüdamlikud ja keegi ei taha kellelegi halba, eriti Saaremaal. Aga nii juhtub, kui inimesi liiga palju usaldad,” rääkis neiu.

Maast leitud käekott ei olnud tühi, vaid selles olid ka omaniku dokumendid ja muud asjad. Esmapilgul tundub, et tegemist võis olla pahaaimamatu ostleja ja lihtsalt tähelepanematu müüjaga. Kuid koti omanik rääkis, et videokaamera salvestuse tähelepanelikul uurimisel tundus talle, et käekoti müüjale viinud naine teadis, et kott polnud poes müügiks. Turvakaamera salvestusi samuti vaadanud politsei seda küll päris üheselt ei kinnitanud. Kolmapäevase päeva jooksul sai neiu esmalt tagasi dokumendid ja pärastlõunaks ka käekoti. Tõsi küll, lihtsalt see ei käinud.

“Dokumendid tõi sama naine mulle kooli ära, aga kotti ja teisi seal sees olnud asju ei raatsinud ta tuua, selleks pidi sekkuma politsei, kes käis selle naisega rääkimas,” rääkis neiu, kelle sõnul arvas koti ostnud naine, et dokumendid ja asjad olid lihtsalt kotti unustatud.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 685 korda, sh täna 1)