Horoskoop

JÄÄR
Täna hinnatakse kõrgelt sinu intellektuaalseid võimeid ja andekust. Suhted on harmoonilised ja meeldivad. Võid leida mõne uue tuttava.
SÕNN
Võid täna oma perekonna tõekspidamistega vastuollu sattuda. Võimalikud pinged seoses religiooni ja filosoofia erinevustega. Väldi fanatismi!
KAKSIKUD
Tunned vajadust filosofeerimise järele. Õige aeg võtta ette mõni pikem reis ja laiendada silmaringi. Saad innustust ebatavalistelt ja originaalsetelt isikutelt.
VÄHK
Täna valitsevad rahulikud meeleolud. Suudad ka pingelistes olukordades säilitada kindla meele. Hea päev finantstehinguteks ja kodusteks töödeks.
LÕVI
Täna puutud kokku elu magusama ja meeldivama poolega. Tõenäoliselt trehvad inimestega, kes sind inspireerivad. Võib-olla kirjutad mõne luuletuse.
NEITSI
Ebasoodne aeg lepingute sõlmimiseks ja suhtlemiseks. Ole valmis hilinemisteks. Loobu ebapraktilistest ostudest. Käitu mõistlikult.
KAALUD
Hea päev lõbutsemiseks ja sellisteks suheteks, mis ei arene eriti sügavaks ega isiklikuks. Igapäevased kohustused tunduvad sulle igavatena.
SKORPION
Täna võtavad sinus võimust kahtlused ja kerge hirm tuleviku ees. Otsid turvatunnet ja kaaslaste toetust, kuid püüa ka ise enesekindlam olla.
AMBUR
Plaanide elluviimisel võib täna ilmneda tõrkeid. Ära lase end sellest häirida, ole spontaansem. Hea päev sõpradega suhtlemiseks ja poodides hängimiseks.
KALJUKITS
Tunned vajadust vabaneda kivistunud seisukohtadest ja arusaamadest. Püüa siiski vältida agressiivset suhtumist neisse, kelle jaoks see kõik tähtis on.
VEEVALAJA
Väsid täna palju kergemini kui tavaliselt ja annad järele oma nõrkustele söögi suhtes. Sind on üldse täna väga kerge ära rääkida.
KALAD
Ole täna tähelepanelikum, ära jäta midagi poolikuks või õhku rippuma. Püüa täita eelkõige oma esmaseid kohustusi ja ära võta ette uusi asju.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 103 korda, sh täna 1)