MIS JUHTUS?

Süstemaatiline varas

Möödunud nädalal alustati Kuressaares kriminaalmenetlust süstemaatilise varga vastu. Kuressaare politseijaoskonna piirkonnavanema Meelis Juhandi sõnul tähendab süstemaatiline seda, et mees on vargusi toime pannud korduvalt. “31. märtsil varastas jällegi seesama 49-aastane mees Kuressaare ühest kauplusest kaks pudelit alkoholi,” ütles Juhandi.

Laupäeval tabati roolist neli purjus juhti. Neist kolm Kuressaare linnas ja üks Leisi vallas. Kõikide roolijoodikute vastu alustati väärteomenetlust ja nad kõrvaldati juhtimiselt.

2. aprillil teatati lähisuhte vägivalla juhtumist, 44-aastase purjus pereisa maharahustamiseks tuli kutsuda politsei. Mees toimetati kainenema.

Nädala jooksul sai Kuressaare politseijaoskond 47 väljakutset, alustati 25 väärteomenetlust, mis olid valdavalt seotud liiklusega. Politseisse toimetati nädala jooksul 18 inimest ja kainenema tuli toimetada 11 inimest, neist kümme meest ja üks naine.

Tulemas liiklustalgud

Politsei selleaastased liiklustalgud keskenduvad kiiruseületajatele. Selleks avas politsei- ja piirivalveamet esmaspäeval oma Facebooki lehel liiklustalgute kaardirakenduse, kuhu inimesed saavad märkida kohti, kus kiiruseületajad nende hinnangul ohtu põhjustavad.

Ettepanekuid liiklusjärelevalve kohtade ja aegade osas oodatakse 10. aprillini ja neid saab teha läbi kaardirakenduse PPA Facebooki lehel. Ettepanekuid võivad teha ka inimesed, kellel endal Facebooki kontot ei ole. Kiiruseületajate lemmikkohtadest Saaremaal on kutsunud teada andma ka Kuressaare politseijaoskond.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 984 korda, sh täna 1)