Horoskoop

JÄÄR
Heade võimaluste päev, kus võid ootamatult kokku puutuda isikutega, kes saavad sind väga palju aidata. Sobiv päev uuteks ettevõtmisteks.
SÕNN
Oled täna väga põhjalik ja tegutsed rahulikult, liikudes kindlalt oma eesmärgi poole. Hea päev eneseharimiseks ja uute oskuste omandamiseks.
KAKSIKUD
Peaksid tähelepanu pöörama oma teadmistele, kindlasti väldi sõnavõtte teemadel, milles sa kodus pole. Parem lase teistel rääkida.
VÄHK
Sinu meeleolu on täna tõenäoliselt süüdimatu ja optimistlik. Väga võimalik, et pääsed üle noatera suurtest probleemidest. Püüa silmad lahti hoida!
LÕVI
Oskad nüüd olla nii, et seltskonnas sind ei märgatagi. Seevastu sina ise paned väiksemaidki detaile tähele. Suhtud kaaslastesse veidi skeptiliselt.
NEITSI
Võimalik, et tänane päev toob endaga kaasa muudatusi. Sinu tutvusringkonda ilmuvad inimesed, kellest võib hiljem palju abi olla.
KAALUD
Hindad täna mugavust ja turvalisust. Hea päev puhkamiseks ja kodusteks tegemisteks. Materiaalne olukord hakkab paranema.
SKORPION
Täna on hea päev kingituste tegemiseks. Oled loomingulisem kui tavaliselt ja suudad ka lihtsatest asjadest teha midagi huvitavat.
AMBUR
Kipud täna inimesi provotseerima, suhtudes kõigesse ülimalt norivalt. Parem võta aega oma isiklike asjadega tegelemiseks ja väldi vaidlusi.
KALJUKITS
Ole täna ettevaatlik võõrastega. Oht sattuda pahandustesse! Püüa liikuda seltskonnas, kus sa end koduselt ja turvaliselt tunned.
VEEVALAJA
Tänased planeediseisud muudavad sind nostalgiliseks ja emotsionaalseks. Võimalik, et tunned vajadust helistada mõnele vanale tuttavale.
KALAD
Sinu meeleolu on täna stabiilne. Romantikaks pole just kõige soodsam päev, kuid tõenäoliselt õnnestuvad nüüd väga hästi kõikvõimalikud ametlikud asjaajamised.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 109 korda, sh täna 1)