Horoskoop

JÄÄR
Sinuni võib täna jõuda positiivne ja igati rõõmustav informatsioon. Suureneb huvi võõrkeelte ja uute tutvuste  vastu. Hea päev reisimiseks.
SÕNN
Elad kõike väga sügavalt läbi, kuid need, kes sind vaid pinnapealselt tunnevad, ei saa sellest aru. Otsi tuge lähedastelt sõpradelt või perelt.
KAKSIKUD
Tunned täna, et inimesed on häälestatud sinu vastu, mistõttu loominguline tegevus ei edene mitte kuidagi. Tõenäoliselt teed asja hullemaks, kui see tegelikult on.
VÄHK
Algab eneserealiseerimise uus tsükkel. Kasulik on teha ametialaseid muudatusi. Töö annab tulemusi, kuid ära üle pinguta ja võta aega puhkuseks.
LÕVI
Kui oled ambitsioonikas inimene, pead täna arvatavasti tegema suuri jõupingutusi oma eesmärkide saavutamiseks. Väldi siiski agressiivsust.
NEITSI
Kipud tegema rutakaid otsuseid asjade kohta, millest sul tegelikult aimugi pole. Peaksid endale meelde tuletama, et parem on karta kui kahetseda!
KAALUD
Kaldud täna eelistama üksindust. Tunned soovi vältida ebakvaliteetseid suhteid, kuid arvesta, et mõned suhted võivad ka kasulikud olla!
SKORPION
Tänased planeediseisud annavad sulle energiat. Suhetes oled juhtiv pool ja üritad teisi endale allutada, kuid arvesta ka nende soovidega.
AMBUR
Sind teeb murelikuks sinu suhtes valitsev ebaselgus. Ära mõtle asju hullemaks, kui need tegelikult on, leia võimalus probleemidest rääkimiseks.
KALJUKITS
Sinu ideaalid ei ole kooskõlas reaalsusega. Otsid valel ajal ja valest kohast ning kiindud inimestesse, kes on sulle vastunäidustatud.
VEEVALAJA
Tänased energiad mõjutavad sind nii, et hakkad asju nägema õiges valguses. Võimalik, et sul tuleb mõnes oma kaaslases pettuda.
KALAD
Täna avanevad sulle uued võimalused oma tegevust laiendada ja ennast arendada. Püüa olla avatud ja entusiastlik, siis läheb kõik hästi.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 119 korda, sh täna 1)