Karala selts pidas 20. sünnipäeva

ÕNNITLUSED: Kaja Muruvee annab üle küünla küla kõige vanemale elanikule ja seltsi asutajaliikmele Amanda Pussile. Mikrofoni taga on Kaja Juulik ja tagaplaanil Lilian Maastik. IRINA MÄGI

ÕNNITLUSED: Kaja Muruvee annab üle küünla küla kõige vanemale elanikule ja seltsi asutajaliikmele Amanda Pussile. Mikrofoni taga on Kaja Juulik ja tagaplaanil Lilian Maastik.
IRINA MÄGI

Laupäeval kogunesid Lümanda kultuurimajja Karala külaelu arendamise seltsi liikmed ja sõbrad, et üheskoos tähistada seltsi 20. sünnipäeva. Kavas olid sõnavõtud ja kultuuriprogramm, mis kestis õhtuni välja.

Seltsi eestvedaja Kaja Juulik ütles, et seltsi suurim saavutus ongi need 20 ühiselt koos tegutsetud aastat. Ta rõhutas, et aktiivse külaelu eelduseks on kohalike ja suvesaarlaste vabatahtlik tegevus. “Tänu nende inimeste oskustele ja tahtele on küla nii suur ja terve, kui ta välja paistab,” lausus Juulik.  Külla olid seltsile tulnud mitmed rahvatantsurühmad nii Saaremaalt kui ka Jõgevamaalt Lustiverest. Samuti tervitasid seltsi sünnipäeva puhul Lääne-Saare vallavanem Tiina Luks, Annika Prei Saare maavalitsusest ja riigikogu liige Kalle Laanet.

Pikemalt saab Karala külaelu arendamise seltsi sünnipäevast lugeda homse Saarte Hääle kultuuriküljelt.

 

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 485 korda, sh täna 1)