Praamiliiklus tiheneb

Väinamere Liinide teatel on kevadpühadeks lisatud nii Saaremaa kui ka Hiiumaa parvlaevade graafikusse täiendavaid reise ning ka pärast pühi jätkatakse senisest tihedama sõiduplaaniga.

Pühade perioodiks 24.-27. märtsini on Virtsu–Kuivastu liinile lisatud 43 reisi ja Rohuküla–Heltermaa liinile 14 reisi.

Pärast kevadpühi lisanduvad Virtsu–Kuivastu parvlaevagraafikusse täiendavad reisid reedeks ja pühapäevaks – kokku 24 väljumist nädalas – ja aprilli keskel läheb Saaremaa liin igapäevaselt üle kahe laeva graafikule, mis lisab nädalasse veel 32 reisi.

Ühtlasi teenindavad Virtsu–Kuivastu liini 24. märtsist parvlaevad Hiiumaa ja Ionas, Rohuküla–Heltermaa liinil sõidavad parvlaevad St Ola ja Regula.

Kevadpühad on laevaliikluses traditsiooniliselt aasta esimese poole suurima nõudlusega aeg. Tänavu langeb kevadpühadega kokku ka kevadine koolivaheaeg, seetõttu võivad ülesõitude tippajal tekkida ka ootejärjekorrad. Virtsu–Kuivastu liinil on võimalik nädal enne pühi osta e-pileteid veel enamikule reisidele.

Väinamere Liinid soovitab reisijatel osta e-pilet ette ja tulla õigeaegselt sadamasse, siis jaotuvad sõidukid reiside vahel ühtlaselt ja järjekordi ei teki.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 610 korda, sh täna 1)