Horoskoop

JÄÄR
Sinu väljenduslaad on täna üsna terav ja sarkastiline. Peaksid siiski oma kaaslaste suhtes veidi leebem olema ja vältima nende tunnete riivamist.
SÕNN
Sinu aktiivsus, mitmekülgsus ja originaalsus tagavad sulle kaaslaste imetluse. Naudid huvitavaid üritusi, pidusid ja kõikvõimalikke seiklusi.
KAKSIKUD
Oled täna heas vormis ja valmis elavalt suhtlema. Võimalik, et avastad ootamatult huvitava võimaluse oma silmaringi laiendamiseks.
VÄHK
Oled täna tulvil energiat ja mõjud atraktiivsena. Seetõttu on nüüd hea aeg avalikeks esinemisteks ja oma ideede väljapakkumiseks.
LÕVI
Sul on täna palju energiat, ent kui puudub korralik tegevusplaan, võib su energia raisku minna. Püüa teha midagi füüsilist või suhtle aktiivselt.
NEITSI
Tõenäoliselt tuleb sinu jaoks kiire ja toimekas päev. Nüüd hakkavad paigast liikuma ka need asjad, mis mõnda aega seiskunud on. Tunned end suurepäraselt.
KAALUD
Ootamatud muutused annavad sulle jõudu ja soosivad eneseväljendamist. Tee seda, mida tunned enda jaoks hea ja vajaliku olevat.
SKORPION
Oled sarkastilises tujus. Tunned soovi paika panna inimesed, kes sulle närvidele käivad. Tee seda võimalikult peenelt, siis saavutad edu.
AMBUR
Tänased planeediseisud annavad energiat eelkõige sellise tegevuse jaoks, kus pead kasutama oma intellekti. Oht langeda petiste ohvriks!
KALJUKITS
Täna peaksid vältima ohtlikke ja riskantseid ettevõtmisi. Ka rahaasjades peaksid üliettevaatlik olema. Tegele millegi meeldiva ja lõbusaga.
VEEVALAJA
Nüüd võivad tekkida probleemid koostöö tegemisel. Inimesed, kellest sinu plaanid sõltuvad, veavad alt ja sa ise oled samuti rohkem hajevil kui tavaliselt.
KALAD
Võimalik, et sul tuleb täna ette võtta ootamatu reis. Ole valmis selleks, et mõni võõras inimene püüab sind oma huvides tööle panna.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 105 korda, sh täna 1)