KUHU MINNA

Kolmapäev, 16. märts

SPORT

“Liikudes tervemaks” 8. etapp: tund ujulas kl 18 Kuressaare gümnaasiumis.

TEATER

Kontsertetendus “Diiva” kl 18 Kuressaare kultuurikeskuses.

NÄITUS

Eesti arhitektuurimuuseumi plakatinäitus “100 sammu läbi 20. sajandi Eesti arhitektuuri” Kuressaare kultuurikeskuse I ja II korrusel. Avatud 30. aprillini.

Neljapäev, 17. märts

ÜRITUS

Koolinoorte teatripäev “Teatrit peab saama” kl 10.30 Kuressaare kultuurikeskuses.

SPORT

Saaremaa MV korvpallis seenioridele: Tesman – SO3K kl 19.15 Kuressaare spordikeskuses.

TEATER

Salme vallateatri esietendus, A. Stroganov “Triikija” kl 19 Salme rahvamajas. Monolavastus – mängib Ellen Teemus.

TANTS

DJ Sander Loel Kodulinna lokaalis.


SAAREMAA MINITEATRIPÄEVAD 2016

19. märts

12.15 AVAMINE

13.30 Tallinna Lilleküla gümnaasiumi Kruvikeeraja (L. Salonen, A.Jakovlev) – I. Saknussen ja ühislooming “Suitsetamisest”.

14.10 SÜG-i Kreisis (Sirje Kreis­man) – S. Kreisman “Kirjumirju”.

15.00 Orissaare gümnaasiumi Mo-teater (Mare Noot) – Y. Reza “Kunst”.

15.50 Tallinna 32. KK 12. klass (Eva Kalbus) – R. Mai­de, L. Horn, T. Kristal, M. Liiv “T. Oli siin”.

17.00 Rapla ühisgümnaasiumi teatristuudio Ega Vist (Krista Olesk) – K. Olesk “Vahepeal”.

17.45 SÜG-i Krevera (Rita Ilves) – kompositsioon “Nad on kutsutud”.

19.30 Kabaree.

22.15 Pidu ansambliga Magic Panda.

20. märts

9.30 Rakvere Linnanoorte Näitetrupp (Tiina Rumm) – lavastus Ö. von Horvathi “Jumalata noorus” ainetel “Kalad”.

10.40 Viljandi gümnaasium (Andres Oja) – N. Labute / A. Oja “Mõni tüdruk”.

11.40 Rakvere RG KARLA 10. klass (Tiina Kippel) – Ivanov/Kippel “Kuu peal on parem…”

12.45 Jõgeva Liblikapüüdja (Lianne Saage-Vahur) – A. Gailit “Viimne romantik”.

14.15 H. Treffneri Vo:g pool (Kristel Zimmer) – K. Zimmer ja C. Põdra “Juhtum 97”.

15.10 Rakvere RG KARLA 12. klass (Tiina Kippel) – A. H. Tammsaare / T. Kippel “Kõnetab… ei kõneta…”

16.15 Tallinna 32. KK KOKK (Eva Kalbus) – J. Kaus ja trupp “Vaikuse varjundid”.

17.10 Rakvere gümnaasiumi Teatriansambel (Aili Teedla) –ühislooming “Naabrivalve”.

18.10 H. Treffneri gümnaasium (Oliver Issak) – “Hetk”.

19.10 Rapla ÜG Riinimanda (Valter Uusberg) – “Võimaluste väli”.

21.00 Kontsert: Maria Väli (Estonian Voices) ja sõbrad Mai Agan, Pille-Rite Rei, Britta Virves.

22.30 Plaate keerutab multiinstrumentalist Sander Mölder.

21. märts

9.30 Jüri gümnaasiumi kooliteater Vaba Valik (Rasmus Onkel) – T. Toomesaare “Kolm õde – ehk teekond sinna, kuhu naistel asja pole”.

10.10 H. Treffneri gümnaasium Lend 4.0 (Elise Metsanurk) – A. Kallase ainetel “Olemisest nööpauguna”.

11.00 Paide ÜG Maski Taga (Marju Mändmaa) – ühistöö “Äratus”.

13.00 LÕPETAMINE.

PILETIHINNAD: 

  • Ühe etenduse pilet  50 senti
  • Abonement  8 €
  • I päeva pilet  2 €
  • II päeva pilet  3 €
    Kõik etendused toimuvad SÜG-i aulas
Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 102 korda, sh täna 1)